Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzy1230

6 maja 2015, 22:10

W sumie to jest w tym tekście ziarno prawdy, prawdopodobnie to będzie dla symulatorów tym, czym CoD dla FPS-ów.

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2014, 19:45

grałem:-)

Avatar as13zx

3 lipca 2014, 14:46

Call of Duty xd, śmiechłem, osoba która pisze że CoD jest przełomem, chyba nie widziała wiele strzelanek, bo mogę spokojnie kilka lepszych wymienić.

Avatar shark2199

4 lipca 2014, 08:44

@as13zx: Ej, ej, zniszczę ci życie. STARE CALL OF DUTY.

Avatar as13zx

4 lipca 2014, 13:09

@shark2199: Stare owszem, piękny klasyk, miło spędzone chwile, ale ghost to just żartem jest.

Avatar Stasiek121

3 lipca 2014, 17:43

Wszyscy piszą o symulacjach i Call of Duty, a ja czekam na dishonored 2...o ile się doczekam...

Avatar shark2199

4 lipca 2014, 08:43

@Stasiek121: Nah, jedynka nie była tak fajna...

Avatar MesutOzil25

3 lipca 2014, 18:07

Kur*a muszę to mieć!!!Ta gra będzie taka porywająca!!!Będę grał w nią godzinami!Kupię ją nawet jeśli będzie za 2000 zł!!!

Avatar Juarez

3 lipca 2014, 12:17

Ja tam czekam na symulator trawy.

Avatar Bilolus1

3 lipca 2014, 13:32

@Juarez: Jest ale Symulator Trawy 2013 :/ .

Avatar Juarez

3 lipca 2014, 17:27

@Bilolus1: Czekam na wersje na next geny. Będe musiał kupić nowego kompa.

Avatar albatrosia

3 lipca 2014, 17:09

ale super! może jeszcze wymyślą symulator piasku, to by było moim życiowym spełnieniem!

Avatar kubakk12

3 lipca 2014, 13:00

Podobno ma być multi i co-op

Automatyczny zwycięzca GOTY i must-have tego roku :3
(F2P!!!!!!!111ONEUNO111!!!!1!!!JEDEN!!!!1!)

Avatar DawidThePlayer

3 lipca 2014, 11:27

Symulator kozy, symulator krowy, symulator trawy, symulator kamienia, symulator niedźwiedzia... Symulatory atakują! Że nie wspomnę o milionach symulatorów w Internecie!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 12:51

@DawidThePlayer: Symulator Goryla ;-;

Avatar kamdab

3 lipca 2014, 12:58

@DawidThePlayer: Symulator Krowy to akurat Divinity: Original Sin. Potężne narzędzie moderskie dodane do gry było promowane właśnie filmikiem o nazwie Cow Simulator 2014.

Avatar bylejakbylegdzie

1 lipca 2014, 11:22

ha ha ha Call of Duty przełomem dla FPS-ów hahahahahahahahahaha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar malaho2000

4 lipca 2014, 22:45

@Agent00Kurczak: Ale chcę dodaj jeszcze że obydwie marki są świetne, lecz nie należy lekceważyć obydwu. Z tego co słyszałem natomiast od niedawna wynika że nowe CoD-y nie będą już wydawane co roku jak to było dotychczas tylko co parę lat aby były lepsze. Natomiast Dice stwierdził że będą wypuszczać nowe bfy częściej i dowodem tego jest BF4 który był niczym kopiuj wklej i bf hardline połączenie bfa i paydaya.

Avatar Agent00Kurczak

5 lipca 2014, 08:30

@malaho2000: dobra, przyznaję Ci rację. Co do okresu wydawania, wydaje mi się, że Activision zaczął odczuwać spadek dochodu. W końcu o to wydawcom chodzi. Natomiast EA, czy jak wolisz DICE, odnotowali nagły, bardzo szybki wzrost dochodów, Nic dziwnego, że próbują wydać grę jak najbardziej podobną. Ale trudno o to, aby taka się różniła. Co do tego, co chciałem wcześniej napisać: grafika w przypadku BFa jest świetnym uzupełnieniem rozgrywki. Zawsze to przyjemniej nabijać fragi w pięknych miejscach. A fabuła, nie oszukujmy się, czterech liter nie urywa, ale jest w co pograć, a jest ku temu pretekst.

Avatar majki909

30 czerwca 2014, 17:53

Symulator Kamienia! Już nie mogę się doczekać ciekawe jakie dlc dodadzą! Z nieoficjalnego źródła wiem że będziemy mieli nie jednego kamienia, nie dwa kamienie, a trzy całkiem różne kamyki!

Avatar TotalnyAnalfabeta

3 lipca 2014, 10:49

@majki909: Pominąłeś to, że będzie jeszcze dodatek na bycie kamieniem szlachetnym, przez co będziesz mógł paczeć jak cię wydobywają i przechodzisz proces szlifowania itp.
Albo najdroższy dodatek który pozwala ci być silnie radioaktywnym głazem przez co będzie można zabijać ludzi, co bardzo urozmaici rozgrywkę!

Avatar bartekgrawgry

3 lipca 2014, 10:14

oby nie lagowało :P bo od tej akcji to nie wiem czy komputery NASA wyrobią :P

Avatar HusarzPL

30 czerwca 2014, 18:36

Wezmę edycje rozszerzoną z brelokiem i maskotką!

Avatar PLacek11

30 czerwca 2014, 17:37

Muszę mieć tę grę!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mietek16
Dodane przez: mietek16

Płać pan

Deal życia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka