Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaczkodon

9 listopada 2023, 08:59

Tylko czekać aż będą sprzedawać wodę z kranu

Avatar Drag_on

9 listopada 2023, 10:47

@Kaczkodon: która do produkcji będzie wymagała wycinania puszczy amazońskiej

Avatar RobloxAlusiek

10 listopada 2023, 17:39

@Kaczkodon: Już coś takiego istnieje.
W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii jest sprzedawana woda marki "Dasani".
Ta woda jest wlewana do butelki prosto z kranu, jest ona oczyszczona i dodano minerały dla smaku.

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2023, 23:49

@Kaczkodon: to się nazywa wodociągi

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2023, 23:49

Baza, walić nestle

Avatar malinowy_kot

10 listopada 2023, 21:06

Aż se pójdę do sklepu po jakieś produkty Nestle

Avatar malinowy_kot

10 listopada 2023, 21:06

Chodzi tylko o afrykańskie dzieci?
Jeśli tak, no to dobrze, przynajmniej coś pożytecznego z nich jest, zamiast tylko rozmnażania się.
Jeszcze kwestia tego, że zostali u kacapów? No i co z tego, skoro w uj firm też zostało, albo niby się wycofało, a tak naprawdę robią swoje, jak ye.ane pepsi

Avatar RobloxAlusiek

10 listopada 2023, 17:44

Cargill to firma która używa niewolników na swoich plantacjach.
Porywają biedne dzieci w Afryce i zmuszają je do pracy na swoich farmach.
Jakiekolwiek próby ucieczki są brutalnie karane: Dziecku ucinane są stopy i jest ono biczowane.
Produkty Cargill nie trafiają bezpośrednio do sklepów, zamiast tego inne firmy produkujące żywność używają składników które Cargill produkuje i im dostarcza.

Avatar maciejski

10 listopada 2023, 10:14

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar KtosGdziesKiedys

10 listopada 2023, 14:41

@Kymu_13: + prezes Nestle twierdzi, że "woda nie jest prawem ludzkim"

Avatar RobloxAlusiek

10 listopada 2023, 17:36

@kokajmik: Pracownicy Nestle chodzili po osiedlach, reklamując matkom niemowląt produkt "Baby Formula".
Baby Formula to mleko które ma być alternatywą dla naturalnego mleka z piersi, i według Nestlowskiej propagandy, to mleko jest lepsze i zdrowsze.
Jako rezultat matek nie karmiących swoich dzieci mlekiem ze swoich piersi, wiele dzieci umarło zanim mogło skończyć jeden rok.

Avatar Miriam2137

10 listopada 2023, 11:29

JN100%

Avatar Crln_7

10 listopada 2023, 10:51

Aa ja mam to w dupie

Avatar Jesiotr

9 listopada 2023, 21:50

Nie zesrajcie się z tym Nestle

Avatar Czaderek07

10 listopada 2023, 10:21

@Jesiotr: się odezwał pomarańcz 🍊

Avatar szimio

9 listopada 2023, 10:01

A ja mam to w dupie. Drogie, bo drogie dlatego częściej jem inne, ale ich miodowych kukurydziaków z orzechami żadne inne płatki nie przebiją

Avatar Czaderek07

10 listopada 2023, 10:22

@szimio: chyba nie rozumiesz celu j...nia Nestle.

Avatar szimio

10 listopada 2023, 16:31

@Czaderek07: szczerze to pierwsze słyszę o j...niu nestle

Avatar Czaderek07

10 listopada 2023, 17:53

@szimio: w takim razie pytań odsyłam do wątku poniżej.

Avatar Konto_nieusuniete

9 listopada 2023, 09:16

Nestle - jak ja ich k...a nienawidzę

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2023, 09:02

Kiedy chodzę na zakupy zawsze upewniam się, by kupić dwie paczki płatków innej firmy niż Nestle, wiedząc że i tak wychodzi taniej niż ich jedna

Avatar Lintu

9 listopada 2023, 08:59

Sponsor mema: Pepsico

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar klamer

10 listopada 2023, 19:21

@Lintu:
Powiedziałbym raczej, że takiego Kowalskiego mało obchodzą nadużycia, które go bezpośrednio nie dotyczą. Coś na zasadzie telefonów czy innej elektroniki. Wiesz jak wygląda wydobycie kobaltu w Kongo?

Avatar Lintu

11 listopada 2023, 02:41

@klamer: Tak, chodzi Ci o niewolnictwo. Na podobnych zasadach produkowane są ubrania, elektronika i mnóstwo innych wyrobów, niestety. Świat staje się tym straszniejszym miejscem, im większą ma się świadomość, co się dzieje np. w krajach 3 świata. Nie ma równości wobec każdego ludzkiego życia, problemy są nieporównywalne, a warunki bytowania skrajnie różne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka