Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2023, 08:59
Tylko czekać aż będą sprzedawać wodę z kranu
Odpisz
9 listopada 2023, 10:47
@Kaczkodon: która do produkcji będzie wymagała wycinania puszczy amazońskiej
Odpisz
10 listopada 2023, 17:39
@Kaczkodon: Już coś takiego istnieje.
W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii jest sprzedawana woda marki "Dasani".
Ta woda jest wlewana do butelki prosto z kranu, jest ona oczyszczona i dodano minerały dla smaku.
Odpisz
10 listopada 2023, 23:49
@Kaczkodon: to się nazywa wodociągi
Odpisz
10 listopada 2023, 23:49
Baza, walić nestle
Odpisz
10 listopada 2023, 21:06
Aż se pójdę do sklepu po jakieś produkty Nestle
Odpisz
10 listopada 2023, 21:06
Chodzi tylko o afrykańskie dzieci?
Jeśli tak, no to dobrze, przynajmniej coś pożytecznego z nich jest, zamiast tylko rozmnażania się.
Jeszcze kwestia tego, że zostali u kacapów? No i co z tego, skoro w uj firm też zostało, albo niby się wycofało, a tak naprawdę robią swoje, jak ye.ane pepsi
Odpisz
10 listopada 2023, 17:44
Cargill to firma która używa niewolników na swoich plantacjach.
Porywają biedne dzieci w Afryce i zmuszają je do pracy na swoich farmach.
Jakiekolwiek próby ucieczki są brutalnie karane: Dziecku ucinane są stopy i jest ono biczowane.
Produkty Cargill nie trafiają bezpośrednio do sklepów, zamiast tego inne firmy produkujące żywność używają składników które Cargill produkuje i im dostarcza.
Odpisz
10 listopada 2023, 10:14
Odpisz
10 listopada 2023, 10:18
@maciejski: Nestlé wielokrotnie było oskarżane o wykorzystywanie dzieci na plantacjach kakao w Afryce. Żaden produkt Nestlé nigdy nie miał na przykład oznaczenia fair trade
Odpisz
10 listopada 2023, 10:32
@kokajmik: +Nestlé nie wycofało się z Rosji
Odpisz
10 listopada 2023, 10:39
@wiedeni: + większość ich produktów (nawet ich cukrowe i czekoladowe wyroby) ma nutri-score "A", podczas gdy soki naturalne wyciskane nie przekraczają nawet choćby "B". Podejrzane...
Odpisz
10 listopada 2023, 11:05
@Kymu_13: Nutri score jest takim dziwnym produktem że mierzy "zdrowotność" w danej kategorii produktów. Czyli ten wskaźnik nie porównuje czekolady mlecznej z gorzką, tylko patrzy na nie jak na dwie osobne grupy produktów xd
Tu jest fajny artykuł o tym
https://www.damianparol.com/nutri-score/
Odpisz
10 listopada 2023, 14:41
@Kymu_13: + prezes Nestle twierdzi, że "woda nie jest prawem ludzkim"
Odpisz
10 listopada 2023, 17:36
@kokajmik: Pracownicy Nestle chodzili po osiedlach, reklamując matkom niemowląt produkt "Baby Formula".
Baby Formula to mleko które ma być alternatywą dla naturalnego mleka z piersi, i według Nestlowskiej propagandy, to mleko jest lepsze i zdrowsze.
Jako rezultat matek nie karmiących swoich dzieci mlekiem ze swoich piersi, wiele dzieci umarło zanim mogło skończyć jeden rok.
Odpisz
10 listopada 2023, 11:29
JN100%
Odpisz
10 listopada 2023, 10:51
Aa ja mam to w dupie
Odpisz
9 listopada 2023, 21:50
Nie zesrajcie się z tym Nestle
Odpisz
10 listopada 2023, 10:21
@Jesiotr: się odezwał pomarańcz 🍊
Odpisz
9 listopada 2023, 10:01
A ja mam to w dupie. Drogie, bo drogie dlatego częściej jem inne, ale ich miodowych kukurydziaków z orzechami żadne inne płatki nie przebiją
Odpisz
10 listopada 2023, 10:22
@szimio: chyba nie rozumiesz celu j...nia Nestle.
Odpisz
10 listopada 2023, 16:31
@Czaderek07: szczerze to pierwsze słyszę o j...niu nestle
Odpisz
10 listopada 2023, 17:53
@szimio: w takim razie pytań odsyłam do wątku poniżej.
Odpisz
9 listopada 2023, 09:16
Nestle - jak ja ich k...a nienawidzę
Odpisz
9 listopada 2023, 09:02
Kiedy chodzę na zakupy zawsze upewniam się, by kupić dwie paczki płatków innej firmy niż Nestle, wiedząc że i tak wychodzi taniej niż ich jedna
Odpisz
9 listopada 2023, 08:59
Sponsor mema: Pepsico
Odpisz
9 listopada 2023, 14:47
@Lintu: ja pije tylko bloxxy cola
Odpisz
9 listopada 2023, 15:30
ale Pepsico jest jednym z największych konkurentów Nestle, a jedną z metod zniszczenia przeciwnika jest namawianie do bojkotu
Odpisz
10 listopada 2023, 10:14
@Lintu: Czerwone za prawde
Odpisz
10 listopada 2023, 12:07
@Ameron: nie ma się czym przejmować, to masowo leci. Jeden nie zrozumie, drugi nie zrozumie, a reszta klika tak jak większość. Poza tym może naprawdę się nie zgadzają? XD
Odpisz
10 listopada 2023, 19:21
@Lintu:
Powiedziałbym raczej, że takiego Kowalskiego mało obchodzą nadużycia, które go bezpośrednio nie dotyczą. Coś na zasadzie telefonów czy innej elektroniki. Wiesz jak wygląda wydobycie kobaltu w Kongo?
Odpisz
11 listopada 2023, 02:41
@klamer: Tak, chodzi Ci o niewolnictwo. Na podobnych zasadach produkowane są ubrania, elektronika i mnóstwo innych wyrobów, niestety. Świat staje się tym straszniejszym miejscem, im większą ma się świadomość, co się dzieje np. w krajach 3 świata. Nie ma równości wobec każdego ludzkiego życia, problemy są nieporównywalne, a warunki bytowania skrajnie różne.
Odpisz