Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2023, 20:13
Gruz Wąsik
Odpisz
16 listopada 2023, 10:30
Józef wąsik
Odpisz
14 listopada 2023, 11:24
Ja bym nadał swoim dzieciom imiona: Spajdermen, Batman, Supermen. (tak, w niepoprawnej pisowni)
Odpisz
9 listopada 2023, 23:18
Co myślicie o imieniu Faust?
Odpisz
9 listopada 2023, 23:50
@Kto_Inny: kozak
Odpisz
10 listopada 2023, 21:50
@Kto_Inny: Całkiem fajne.
Odpisz
10 listopada 2023, 22:14
@Kto_Inny: Piącha.
Odpisz
11 listopada 2023, 07:57
@Kto_Inny: brzmi jakbym miał z nim zrobić jakiegoś deala za duszę
Odpisz
11 listopada 2023, 15:23
@Kto_Inny: Panzerfaust
Odpisz
11 listopada 2023, 18:10
@Kto_Inny:
Odpisz
9 listopada 2023, 17:12
polecam rzeszów
Odpisz
9 listopada 2023, 17:13
Alicja to zdecydowanie ładniejsze imię :>
Odpisz
9 listopada 2023, 17:15
@bedziemagik: no dokładnie ^^
cieszę się że ktoś to wreszcie zauważył ^^
Odpisz
9 listopada 2023, 17:20
ALE SIIIMP
Najlepsze imię to wieratkowkrętarka
Odpisz
9 listopada 2023, 17:20
ewentualnie jeszcze oliwia jest pięknym imieniem
Odpisz
9 listopada 2023, 17:26
Odpisz
9 listopada 2023, 17:41
@bedziemagik: Alice daje mi ptsd
Odpisz
9 listopada 2023, 17:42
@Egirl: hej hej i'm alice
Odpisz
9 listopada 2023, 17:50
odejdz nie zblizaj sie
Odpisz
9 listopada 2023, 17:51
@Egirl: chodź się przytul onee-sama!
Odpisz
9 listopada 2023, 17:53
uno jestem młodsza
dos
Odpisz
9 listopada 2023, 17:53
@Egirl: *chlip chlip*
ja tylko chciałam się przytulić
Odpisz
9 listopada 2023, 17:54
musisz mieć swój arc, na razie gooddude ma arc przyjazni ze mna
Odpisz
9 listopada 2023, 17:56
@Egirl: zakopię go żywcem w płytkim grobie i wtedy nie będziesz miała innego wyjścia
Odpisz
9 listopada 2023, 18:01
przyjdzie czas na ciebie
Odpisz
9 listopada 2023, 18:02
@Egirl: *pout*
Odpisz
9 listopada 2023, 18:02
weeb
Odpisz
9 listopada 2023, 18:03
@Egirl: femcel
Odpisz
9 listopada 2023, 18:12
ok gdzie wady?
Odpisz
9 listopada 2023, 18:15
@Egirl: no nie ma właśnie
dlatego przytul się do swojej onee-chan
Odpisz
9 listopada 2023, 18:17
Odpisz
9 listopada 2023, 18:17
@Egirl: aha więc taka jesteś
będziesz coś ode mnie chciała
Odpisz
9 listopada 2023, 18:19
dodguje cie jak lekcje WFu
Odpisz
9 listopada 2023, 18:20
@Egirl: to dużo wyjaśnia
Odpisz
9 listopada 2023, 18:23
nie powiesz mi ze sama cwiczylas na kazdej lekcji WF
Odpisz
9 listopada 2023, 18:23
@Egirl: ćwiczyłam zawsze kiedy nie miałam okresu
i nadal ćwiczę a nie że nie dbam o siebie
Odpisz
9 listopada 2023, 18:25
a mi sie nie chce i latwo z frajerami (nauczyciela mamy odklejonego, mozna powiedziec ze ma sie okres codziennie i uwierzy)
Odpisz
9 listopada 2023, 18:26
@Egirl: pfff
beznadziejny nauczyciel
Odpisz
9 listopada 2023, 18:31
e tam gadasz jest dobrze
Odpisz
9 listopada 2023, 18:34
@Egirl: jako nauczyciel ganiałabym takich grubasów
Odpisz
9 listopada 2023, 18:35
nie jestem gruba
Odpisz
9 listopada 2023, 18:36
@Egirl: ale leniwa już tak
Odpisz
9 listopada 2023, 18:44
gdzie wady?
Odpisz
9 listopada 2023, 18:45
@Egirl: scam
Tylko napisałaś że jesteśmy przyjaciółmi i nic nie robisz
Nawet mi nie opowiedziałaś o żadnej ryżobajce
Odpisz
9 listopada 2023, 18:45
@Egirl: umrzesz na zawał w wieku 30 lat
Odpisz
9 listopada 2023, 18:46
po prostu nie uważa cię za prawdziwego przyjaciela
f
Odpisz
9 listopada 2023, 18:46
umre w radości
Odpisz
9 listopada 2023, 18:47
@Egirl: raczej w samotności
Odpisz
9 listopada 2023, 18:47
Odpisz
9 listopada 2023, 18:47
bo na razie nie mam czasu ale przygotuj sie na spam o losowej mandze co teraz czytam
Odpisz
9 listopada 2023, 18:47
@Egirl:
Odpisz
11 listopada 2023, 07:49
nie bo meblościanka
Odpisz
11 listopada 2023, 07:48
Adolf Wąsik
Odpisz
9 listopada 2023, 19:09
imo Damian Wąsik
Odpisz
10 listopada 2023, 21:34
@Drag_on: szanuję za to
Odpisz
10 listopada 2023, 21:31
Sprzeciwu nie zrobili, ale co się pośmiali to ich. Szkoda dzieci.
Odpisz
10 listopada 2023, 21:21
Pamiętam jak widziałem zdjęcie, bodajże z listy "nowonarodzonych w danym mieście"
Tam, jakaś polska para nazwała saoke dziecko Matthew - ale fonetycznie
Tak, mam niestety na myśli "Mefju"
Odpisz
10 listopada 2023, 21:29
@WujekFoliarz: Jako przedstawiciel polskiej - i normalnej - formy tego imienia, czuję się zarówno zmieszany i oburzony tym faktem.
Odpisz