Dlaczego nasz Gabe nie robi HL3?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2014, 22:14
Nasz Gabe? Chyba chodziło o Gabena :D
Odpisz
6 lipca 2014, 00:39
@kajko: o moja wina sorka
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:36
@kajko: gabe to jego imie a gabeN to skrót od Gabe Newell
Odpisz
18 października 2014, 23:22
Jak to widziałam to przypomniał mi się ten tekst ,,Kolanami na Ryj!". x3
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 17:56
Hahaha xD
Odpisz
6 lipca 2014, 12:50
Prawidłowo to Gaben już tworzy nową część Half-Life a wszystko będzie się toczyć na Arktyce lub Antarktydzie :3
Odpisz
5 lipca 2014, 23:41
A może on czeka aż przejdę poprzednie części?
Odpisz
30 czerwca 2014, 20:37
bo trzyma kredens...
Odpisz