Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2023, 20:58
Za moich czasów, to jeszcze gładkich się używało - jak były tematy z geometrii na matmie. Żeby dało się równo pisać używano liniuszka.
Odpisz
11 listopada 2023, 09:55
"przedmioty"? Ja myślałem że zeszyty w linie są tylko na polski
Odpisz
11 listopada 2023, 09:56
@Dark43Hunter: jeszcze języki obce
Odpisz
11 listopada 2023, 10:00
@Gh0st01: nam na języki też w kratkę kazali. Tylko polak
Odpisz
12 listopada 2023, 20:22
@Dark43Hunter: no i dla tego jest tylko jeden kraboburger
Odpisz
12 listopada 2023, 17:17
a ja mogę używać jakiego zeszytu chcę byle by były notatki (technikum >>>)
Odpisz
12 listopada 2023, 17:35
@SonnyCrockett: Ja nie muszę mieć notatek w zeszycie. Ja muszę mieć wszystko w głowie.... 𝘛 𝘌 𝘊 𝘏 𝘕 𝘐 𝘒 𝘜 𝘔 > > > >
Odpisz
12 listopada 2023, 17:48
@Mikrus19: jaki profil?
Odpisz
12 listopada 2023, 18:12
@SonnyCrockett: Gastronomia. Ale to było prawie 10 lat temu....
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2023, 17:13
mogę szablon? W sensie nie wykorzystam go do mema tylko do komentarza do tego mema
Odpisz
11 listopada 2023, 10:47
Nie no ja nawet polski piszę w zeszycie w kratkę
Odpisz