Mi drwal smakuje, a od obiadów Pani Wiesi to się rzygać chce. Rozumiem niechęć wspierania korporacji, ale mówienie że jakaś Polska, post-PRLowska kuchnia z g*wna jest smaczniejsza niż jakiś burger który może ma ch*jowy skład ale jest przygotowywany specjalnie tak żeby był smaczny żebyś go kupił jeszcze raz, to trzeba mieć kubki smakowe wypalone wódką z Biedry i tanimi fajkami. Może jeszcze powiecie że hawajska jest niesmaczna?
@Anantashesha: ale co do kuchni z,np. Barów mlecznych to zależy gdzie trafisz jak wiesz gdzie to jest i tanio i dobrze a jak noewiesz to idziesz na ryzyk-fizyk że jakoś będzie
@Grewest: Traktowanie pracowników, zarówno przez przełożonych jak i klientów. Jeśli mam być szczery, to przez dwa miesiące pracy tam co rano odwalałem ,,dzień świra" i czułem się traktowany jak zwykły śmieć.
@Figarus: Ciekawe. Moja dziewczyna sobie chwali. Pewnie kwestia managementu konkretnej restauracji. Magdonald funkcjonuje na zasadzie franczyzy, takie rzeczy nie są odgórne. A każdym razie współczuję.
Kanapki przynoszone przez mojego kumpla, który pracuje w jadłodajni, bo nie sprzedały się do końca dnia – bezcenne i pyszne, a przede wszystkim kompletnie darmowe
@Mikrus19: woli glo pomarańczowe i czasem mu po drodze kupuję. Albo jak zupkę zrobię, to się podzielę. Jest moim współlokatorem, więc wystarczy zawołać
@AxonDeHudin: co roku McDonald's o tej porze zaczyna sprzedawać burgera Drwala i z każdym rokiem jest coraz droższy, mniejszy i mniej dobry, a pełno ludzi i tak jest na niego podjaranych.
@kiwi999999: Żeby zjeść naprawdę tanio w barze mlecznym to trzeba znaleźć taki dofinansowywany jak np. w Jagienka w Kielcach, czasem żałuję, że mieszkam tak daleko od Kielc
Smuci mnie fakt, że obok mojej ulubionej pizzerii prowadzonej z pasji przez parę emerytów powstało korporacyjne łajno z kartonowym menu
I ludzie przestali tam przychodzić
Komentarze
Odśwież13 listopada 2023, 19:27
Wolę kebaba od Polaka
Odpisz
21 listopada 2023, 20:00
@Crln_7: Zgadzam się, że kebab jest smaczniejszy niż Polacy.
Odpisz
21 listopada 2023, 20:07
@Kawento: 🤝🏻
Odpisz
14 listopada 2023, 08:15
Tak zapłace haracz za drwala bo mi smakuje.
Odpisz
14 listopada 2023, 07:39
Mi drwal smakuje, a od obiadów Pani Wiesi to się rzygać chce. Rozumiem niechęć wspierania korporacji, ale mówienie że jakaś Polska, post-PRLowska kuchnia z g*wna jest smaczniejsza niż jakiś burger który może ma ch*jowy skład ale jest przygotowywany specjalnie tak żeby był smaczny żebyś go kupił jeszcze raz, to trzeba mieć kubki smakowe wypalone wódką z Biedry i tanimi fajkami. Może jeszcze powiecie że hawajska jest niesmaczna?
Odpisz
15 listopada 2023, 20:21
@Anantashesha: Ananas nie pasuje do zwykłej pizzy. Jak ktoś chce to ok, tylko niech nie wmawia iż ananas pasuje.
Odpisz
15 listopada 2023, 20:50
@ioioio: Nie wiem co to jest "zwykła pizza". Pizze są bardzo różne.
Odpisz
22 listopada 2023, 17:16
@Anantashesha: Tajniaczysz
Odpisz
20 grudnia 2023, 07:17
@Anantashesha: ale co do kuchni z,np. Barów mlecznych to zależy gdzie trafisz jak wiesz gdzie to jest i tanio i dobrze a jak noewiesz to idziesz na ryzyk-fizyk że jakoś będzie
Odpisz
13 listopada 2023, 10:56
Nie, bo nie jadam w Macu. A po epizodzie, gdzie byłem pracownikiem tej ,,restauracji" moja awersja tylko narosła.
Odpisz
13 listopada 2023, 12:29
@Figarus: sprawy higieniczne czy traktowanie pracowników?
Odpisz
13 listopada 2023, 12:33
@Grewest: dobre pytanie
Odpisz
13 listopada 2023, 12:45
@Grewest: Traktowanie pracowników, zarówno przez przełożonych jak i klientów. Jeśli mam być szczery, to przez dwa miesiące pracy tam co rano odwalałem ,,dzień świra" i czułem się traktowany jak zwykły śmieć.
Odpisz
14 listopada 2023, 07:38
@Figarus: Ciekawe. Moja dziewczyna sobie chwali. Pewnie kwestia managementu konkretnej restauracji. Magdonald funkcjonuje na zasadzie franczyzy, takie rzeczy nie są odgórne. A każdym razie współczuję.
Odpisz
13 listopada 2023, 20:23
Jaki dwudniowy obiad za 23? Pomidorowa + mielony? Albo naleśnik? Dziękuję, ale nie
Odpisz
13 listopada 2023, 16:59
ja tam wolę wieśmaca
Odpisz
13 listopada 2023, 11:17
Wpiszę sobie to w CV: nigdy nie jadłem Burgera Drwala z Mc'a.
Odpisz
13 listopada 2023, 10:47
U mnie ten klasyczny jest za 23.90 ;P
Odpisz
13 listopada 2023, 09:53
Tyle pasji u pani wieści ile i polityka honoru
Odpisz
13 listopada 2023, 08:03
Kanapki przynoszone przez mojego kumpla, który pracuje w jadłodajni, bo nie sprzedały się do końca dnia – bezcenne i pyszne, a przede wszystkim kompletnie darmowe
Odpisz
13 listopada 2023, 09:42
@IkarAviator: Ja bym temu kumplowi chociaż symboliczną kawę postawił za to noszenie....
Odpisz
13 listopada 2023, 09:49
@Mikrus19: woli glo pomarańczowe i czasem mu po drodze kupuję. Albo jak zupkę zrobię, to się podzielę. Jest moim współlokatorem, więc wystarczy zawołać
Odpisz
13 listopada 2023, 09:42
To jak dwa małe kebsy. I kebsem przynajmniej się najesz.
Odpisz
13 listopada 2023, 09:35
O co chodzi z tym drwalem
Odpisz
13 listopada 2023, 09:39
@AxonDeHudin: co roku McDonald's o tej porze zaczyna sprzedawać burgera Drwala i z każdym rokiem jest coraz droższy, mniejszy i mniej dobry, a pełno ludzi i tak jest na niego podjaranych.
Odpisz
13 listopada 2023, 09:34
Ukraiński princepolo smakuje jak karton (w Kołobrzegu sprzedają)
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2023, 08:59
Drwal kosztuje 25zł...
Jest ...jowy, ale przynajmniej nie rozpowiadaj fałszywych informacji
Odpisz
12 listopada 2023, 09:28
@kiwi999999: jestem w stanie kupić sobie obiad którym się najem za około 14 zł
Więc na drugim też jest zawyżona
Odpisz
12 listopada 2023, 09:33
@piotrkacz: to podziwiam, ja w okolicy, nawet w barze mlecznym nie kupie tak tanio pełnego obiadu
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2023, 09:35
@kiwi999999: w sensie bez surówki (bo ich nie jem) plus zniżka studencka
Odliczmy zniżkę i jest 16, ale to nadal mniej.niż 20
Aha nie przeczytałem, że dwudaniowe
To zupa okolo 4/5, to do 20 dojdzie
Odpisz
12 listopada 2023, 09:53
@kiwi999999: Żeby zjeść naprawdę tanio w barze mlecznym to trzeba znaleźć taki dofinansowywany jak np. w Jagienka w Kielcach, czasem żałuję, że mieszkam tak daleko od Kielc
Odpisz
13 listopada 2023, 08:45
@kiwi999999: właśnie bardzo dobry jest
Odpisz
12 listopada 2023, 16:43
Smuci mnie fakt, że obok mojej ulubionej pizzerii prowadzonej z pasji przez parę emerytów powstało korporacyjne łajno z kartonowym menu
I ludzie przestali tam przychodzić
Odpisz