Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

13 listopada 2023, 19:27

Wolę kebaba od Polaka

Avatar Kawento

21 listopada 2023, 20:00

@Crln_7: Zgadzam się, że kebab jest smaczniejszy niż Polacy.

Avatar Crln_7

21 listopada 2023, 20:07

@Kawento: 🤝🏻

Avatar abc34

14 listopada 2023, 08:15

Tak zapłace haracz za drwala bo mi smakuje.

Avatar Anantashesha

14 listopada 2023, 07:39

Mi drwal smakuje, a od obiadów Pani Wiesi to się rzygać chce. Rozumiem niechęć wspierania korporacji, ale mówienie że jakaś Polska, post-PRLowska kuchnia z g*wna jest smaczniejsza niż jakiś burger który może ma ch*jowy skład ale jest przygotowywany specjalnie tak żeby był smaczny żebyś go kupił jeszcze raz, to trzeba mieć kubki smakowe wypalone wódką z Biedry i tanimi fajkami. Może jeszcze powiecie że hawajska jest niesmaczna?

Avatar ioioio

15 listopada 2023, 20:21

@Anantashesha: Ananas nie pasuje do zwykłej pizzy. Jak ktoś chce to ok, tylko niech nie wmawia iż ananas pasuje.

Avatar Anantashesha

15 listopada 2023, 20:50

@ioioio: Nie wiem co to jest "zwykła pizza". Pizze są bardzo różne.

Avatar rumcajschr

22 listopada 2023, 17:16

@Anantashesha: Tajniaczysz

Avatar Securityofficer

20 grudnia 2023, 07:17

@Anantashesha: ale co do kuchni z,np. Barów mlecznych to zależy gdzie trafisz jak wiesz gdzie to jest i tanio i dobrze a jak noewiesz to idziesz na ryzyk-fizyk że jakoś będzie

Avatar Figarus

13 listopada 2023, 10:56

Nie, bo nie jadam w Macu. A po epizodzie, gdzie byłem pracownikiem tej ,,restauracji" moja awersja tylko narosła.

Avatar Grewest

13 listopada 2023, 12:29

@Figarus: sprawy higieniczne czy traktowanie pracowników?

Avatar audio

13 listopada 2023, 12:33

@Grewest: dobre pytanie

Avatar Figarus

13 listopada 2023, 12:45

@Grewest: Traktowanie pracowników, zarówno przez przełożonych jak i klientów. Jeśli mam być szczery, to przez dwa miesiące pracy tam co rano odwalałem ,,dzień świra" i czułem się traktowany jak zwykły śmieć.

Avatar Anantashesha

14 listopada 2023, 07:38

@Figarus: Ciekawe. Moja dziewczyna sobie chwali. Pewnie kwestia managementu konkretnej restauracji. Magdonald funkcjonuje na zasadzie franczyzy, takie rzeczy nie są odgórne. A każdym razie współczuję.

Avatar Tomasz1977

13 listopada 2023, 20:23

Jaki dwudniowy obiad za 23? Pomidorowa + mielony? Albo naleśnik? Dziękuję, ale nie

Avatar Kargon

13 listopada 2023, 16:59

ja tam wolę wieśmaca

Avatar feniks100

13 listopada 2023, 11:17

Wpiszę sobie to w CV: nigdy nie jadłem Burgera Drwala z Mc'a.

Avatar imichal3

13 listopada 2023, 10:47

U mnie ten klasyczny jest za 23.90 ;P

Avatar Racibor

13 listopada 2023, 09:53

Tyle pasji u pani wieści ile i polityka honoru

Avatar IkarAviator

13 listopada 2023, 08:03

Kanapki przynoszone przez mojego kumpla, który pracuje w jadłodajni, bo nie sprzedały się do końca dnia – bezcenne i pyszne, a przede wszystkim kompletnie darmowe

Avatar Mikrus19

13 listopada 2023, 09:42

@IkarAviator: Ja bym temu kumplowi chociaż symboliczną kawę postawił za to noszenie....

Avatar IkarAviator

13 listopada 2023, 09:49

@Mikrus19: woli glo pomarańczowe i czasem mu po drodze kupuję. Albo jak zupkę zrobię, to się podzielę. Jest moim współlokatorem, więc wystarczy zawołać

Avatar DHF1232

13 listopada 2023, 09:42

To jak dwa małe kebsy. I kebsem przynajmniej się najesz.

Avatar AxonDeHudin

13 listopada 2023, 09:35

O co chodzi z tym drwalem

Avatar Drag_on

13 listopada 2023, 09:39

@AxonDeHudin: co roku McDonald's o tej porze zaczyna sprzedawać burgera Drwala i z każdym rokiem jest coraz droższy, mniejszy i mniej dobry, a pełno ludzi i tak jest na niego podjaranych.

Avatar Nikodem8378

13 listopada 2023, 09:34

Ukraiński princepolo smakuje jak karton (w Kołobrzegu sprzedają)

Avatar kiwi999999

Edytowano - 12 listopada 2023, 08:59

Drwal kosztuje 25zł...
Jest ...jowy, ale przynajmniej nie rozpowiadaj fałszywych informacji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
R0LLER

12 listopada 2023, 09:53

@kiwi999999: Żeby zjeść naprawdę tanio w barze mlecznym to trzeba znaleźć taki dofinansowywany jak np. w Jagienka w Kielcach, czasem żałuję, że mieszkam tak daleko od Kielc

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2023, 08:45

@kiwi999999: właśnie bardzo dobry jest

Avatar Strielok

12 listopada 2023, 16:43

Smuci mnie fakt, że obok mojej ulubionej pizzerii prowadzonej z pasji przez parę emerytów powstało korporacyjne łajno z kartonowym menu
I ludzie przestali tam przychodzić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Przypałowo

Rel

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka