Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2022, 19:01
Nie zesraj się imo
Odpisz
6 lipca 2014, 00:25
Mi się podoba jego ubiór CZEKAM NA HEJTY
Odpisz
17 lipca 2014, 09:04
@selgia: <HEJTU HEJTU>
Odpisz
17 czerwca 2016, 13:21
@noszkurnawszystkozajete: <KOLEJNE HEJTU HEJTU>
Odpisz
2 listopada 2016, 09:06
@selgia: <NASTĘPNE HEJTU HEJTU>
Odpisz
9 listopada 2019, 21:50
@Amethyst_: hejt hejtu hejtu I odkopman kontratakuje
Odpisz
5 lipca 2014, 13:05
Niestety, ale "kto bogatemu zabroni" ? Współczuję chłopcu.
Odpisz
5 lipca 2014, 13:12
a ja nie -_- wygląda dobrze
Odpisz
5 lipca 2014, 13:38
@forever___kwiatonator: twój nick mnie przeraża .__.
Odpisz
5 lipca 2014, 13:48
@forever___kwiatonator: ty poprostu jeseś je**iętym dzieciakiem ktorego rodzicom w dupach sie poprzewracala od pieniedzy
Odpisz
5 lipca 2014, 14:00
@forever___kwiatonator: Zabijmy ją zanim złoży jaja!!
Odpisz
5 lipca 2014, 14:58
@PanMaslo: nie ją , tylko "TO"
Odpisz
5 lipca 2014, 15:08
assassin piszę sie przez 4 s
Odpisz
5 lipca 2014, 16:35
@chojnek: Niby się zgadzam z twoją opinią ale można ją było formułować delikatniej...
Odpisz
5 lipca 2014, 20:17
@acocieto666: Wiem że się pisze ale z 4 "s" gorzej by wygladało.
Odpisz
5 lipca 2014, 21:12
aha to spróbój napisać na profilu Gorzkiewino98 a napisz Gożkiewino98, różnica? +200 hejterów
Odpisz
5 lipca 2014, 22:20
@forever___kwiatonator: bo masz 11 lat i myślisz ze kwiatorsrator jest taki zaje*isty
Odpisz
6 lipca 2014, 00:16
@Kilonier: Można było ale z takim czymś trzeba ostro!
Odpisz
17 lipca 2014, 08:14
@noszkurnawszystkozajete: mnie też przeraża i w ogóle fajny nick masz :DDD
Odpisz
6 lipca 2014, 00:17
BTW czy na tej koszuli ten robak jest prawdziwy czy to jakiś nadruk ?
Odpisz
5 lipca 2014, 16:17
Jak dla mnie, to ubrania i fryzura dość fajna, ale nie na dziecko tylko na dorosłą osobę.
Odpisz
5 lipca 2014, 22:25
@dawid888: grzywka i rurki są dla dziewczyn a nie dla mężczyzn
Odpisz
1 lipca 2014, 10:53
Wychowywanie dziecka na pedała- robisz to dobrze.
Odpisz
1 lipca 2014, 11:05
na 100%
Odpisz
5 lipca 2014, 13:08
jakiś typ dba o siebie i ubiera się elegancko to według was jest pedałem. Czyli dla was szczytem męstwa jest śmierdzący, łysy, brudny, gruby zboczeniec, który tylko siedzi na kanapie i pije piwo to gratuluję :)
Odpisz
5 lipca 2014, 13:49
Facet moze sie ubrac ale nie jak pedal do jasnej qrvy
Odpisz
5 lipca 2014, 14:09
@chojnek: jakby ubrać faceta podobnie jak dzieciaka powyżej nie będzie wyglądał jak pedał tylko elegancko... POLACY! CO Z WAMI NIE TAK!?
Odpisz
5 lipca 2014, 18:46
No wiesz dla nich szczyt męstwa to dres-brudas spod bloku :) Nie mogą zrozumieć że ktoś ubiera się lepiej od nich i ból dupska od razu wychodzi.Ja sam ubieram się podobnie tzn zakładam marynarkę; tzn nie taką zamszową dziwną i wąskie spodnie.Nie wiem czm ciebie minusują ale ja jestem z tb :p
Odpisz
5 lipca 2014, 22:23
nie dla nas szczytem męstwa jest normalna fryzura napakowany biceps i nie lubienie w dupe
Odpisz
5 lipca 2014, 21:56
jak dla mnie to jest śliczny, chociażby z buzi. kto powiedział, że on ubiera się tak codziennie? ;)
Odpisz
5 lipca 2014, 20:20
czy on ma robala na koszuli?
Odpisz
5 lipca 2014, 16:33
Rodzicom należy się solidny kopniak w dupę.
Odpisz
5 lipca 2014, 16:13
zabijcie to zanim złoży jaja !!!
Odpisz
5 lipca 2014, 15:47
Wpychają gender dziecią od małego...
Odpisz
5 lipca 2014, 15:00
A ja na przykład nie patrze na jego wygląd bo nie jestem zbokiem ale jedynie na fakt że to pod względem ekonomicznym straszna bzdura. To dziecko ma aby kilkanaście lat i bardzo szybko wyrośnie z tych rzeczy ergo stracimy masę pieniędzy i to kilkukrotnie ! O zgrozo, marnowanie pieniędzy poziom HIGH. Ale kto bogatemu zabroni ?
Odpisz
5 lipca 2014, 13:53
OMG OMG ON JEST DOBRZE UBRANY PEDAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!1!111O NEONOENOENOE
Odpisz
5 lipca 2014, 13:08
Zabije matke/ojca (wygląda jak biber ;-;)
Odpisz
5 lipca 2014, 13:10
@pawel902: biber wygląda gorzej -_-
Odpisz
5 lipca 2014, 13:10
ale słodka mała dziewczynka :)
Odpisz