Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BartoliniMg

27 listopada 2022, 19:01

Nie zesraj się imo

Avatar selgia

6 lipca 2014, 00:25

Mi się podoba jego ubiór CZEKAM NA HEJTY

Avatar noszkurnawszystkozajete

17 lipca 2014, 09:04

@selgia: <HEJTU HEJTU>

Avatar Archeologwinternetach

17 czerwca 2016, 13:21

@noszkurnawszystkozajete: <KOLEJNE HEJTU HEJTU>

Avatar Amethyst_

2 listopada 2016, 09:06

@selgia: <NASTĘPNE HEJTU HEJTU>

Avatar ProMoruxBax

9 listopada 2019, 21:50

@Amethyst_: hejt hejtu hejtu I odkopman kontratakuje

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 13:05

Niestety, ale "kto bogatemu zabroni" ? Współczuję chłopcu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar chojnek

6 lipca 2014, 00:16

@Kilonier: Można było ale z takim czymś trzeba ostro!

Avatar Lacoste

17 lipca 2014, 08:14

@noszkurnawszystkozajete: mnie też przeraża i w ogóle fajny nick masz :DDD

Avatar chojnek

6 lipca 2014, 00:17

BTW czy na tej koszuli ten robak jest prawdziwy czy to jakiś nadruk ?

Avatar dawid888

5 lipca 2014, 16:17

Jak dla mnie, to ubrania i fryzura dość fajna, ale nie na dziecko tylko na dorosłą osobę.

Avatar frankenstein507

5 lipca 2014, 22:25

@dawid888: grzywka i rurki są dla dziewczyn a nie dla mężczyzn

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2014, 10:53

Wychowywanie dziecka na pedała- robisz to dobrze.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Shakrit

5 lipca 2014, 18:46

No wiesz dla nich szczyt męstwa to dres-brudas spod bloku :) Nie mogą zrozumieć że ktoś ubiera się lepiej od nich i ból dupska od razu wychodzi.Ja sam ubieram się podobnie tzn zakładam marynarkę; tzn nie taką zamszową dziwną i wąskie spodnie.Nie wiem czm ciebie minusują ale ja jestem z tb :p

Avatar frankenstein507

5 lipca 2014, 22:23

nie dla nas szczytem męstwa jest normalna fryzura napakowany biceps i nie lubienie w dupe

Avatar hougiemonster

5 lipca 2014, 21:56

jak dla mnie to jest śliczny, chociażby z buzi. kto powiedział, że on ubiera się tak codziennie? ;)

Avatar albatrosia

5 lipca 2014, 20:20

czy on ma robala na koszuli?

Avatar Kilonier

5 lipca 2014, 16:33

Rodzicom należy się solidny kopniak w dupę.

Avatar kamykPL

5 lipca 2014, 16:13

zabijcie to zanim złoży jaja !!!

Avatar Ares011

5 lipca 2014, 15:47

Wpychają gender dziecią od małego...

Avatar Mnich1

5 lipca 2014, 15:00

A ja na przykład nie patrze na jego wygląd bo nie jestem zbokiem ale jedynie na fakt że to pod względem ekonomicznym straszna bzdura. To dziecko ma aby kilkanaście lat i bardzo szybko wyrośnie z tych rzeczy ergo stracimy masę pieniędzy i to kilkukrotnie ! O zgrozo, marnowanie pieniędzy poziom HIGH. Ale kto bogatemu zabroni ?

Avatar Marchewka2222

5 lipca 2014, 13:53

OMG OMG ON JEST DOBRZE UBRANY PEDAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!1!111O NEONOENOENOE

Avatar pawel902

5 lipca 2014, 13:08

Zabije matke/ojca (wygląda jak biber ;-;)

Avatar forever___kwiatonator

5 lipca 2014, 13:10

@pawel902: biber wygląda gorzej -_-

Avatar KatanW10

5 lipca 2014, 13:10

ale słodka mała dziewczynka :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Isentor
Dodane przez: Isentor

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka