Prosił cię ktoś o pomoc ? Nie? To wypad...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Phi!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2023, 17:26
brawo opie on chce ci pomóc a ty go odrzucasz
obyś musiał prosić się kogoś o pomoc a potem abyś został odrzucony bo takie chamstwo należy tępić
Odpisz
12 listopada 2023, 17:29
A może grzeczniej były spytać się czy dana osoba chce pomoc a nie wchodzić na chama
Odpisz
12 listopada 2023, 17:31
@Leszy: zajebista mentalność ale znając ludzi nie poproszą o pomoc dopóki coś złego się nie stanie
jeśli ktoś może zrobić sobie krzywdę nie należy się pytać o to a od razu interweniować
Odpisz
12 listopada 2023, 17:32
No to już ich ku...rwa problem że nie poproszą
A po za tym to żę ktoś sobie robi krzywdę to inny przykład
Odpisz
12 listopada 2023, 17:34
@Leszy: co złego jest w przyjęciu pomocy od kogoś?
ego wyj...ne w kosmos i duma sprawiają że dzieje się dużo złych rzeczy bo nie da się po prostu przyznać że się czegoś nie umie tylko trzeba na chama próbować
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2023, 17:35
@Leszy: a pan pepek swiata sam jeden nie musi sie trzymac kultury osobistej
Odpisz
12 listopada 2023, 17:38
A gdzie ja mówię że przyjęcie od kogoś pomocy jest złe ?
Naucz się kur....wa czytać.
Mówię że jak ktoś nie prosi o pomoc to mu nie pomagasz na chama, a jak chcesz mu pomóc a on o to nie prosi to się pytasz czy chce twojej pomocy.
Odpisz
12 listopada 2023, 17:50
@Leszy: chociażby chamstwo w tytule "Prosił cię ktoś o pomoc ? Nie ? To spie...."
tak się zachowuje rasowy buc który myśli że wszystko wie najlepiej
Odpisz
12 listopada 2023, 17:52
Czy ja mam teraz na każdym memie i tytule pisać że to nie jest na poważnie ?
Bo patrząc na ludzi tutaj to chyba trzeba
Odpisz
12 listopada 2023, 17:54
@Leszy: co innego śmieszny tytuł a co innego coś takiego
Odpisz
12 listopada 2023, 17:55
Dobra koniec dyskusji bo ułomom i tak nie wytłumaczysz
Odpisz
12 listopada 2023, 17:56
@Leszy: oby ci się drzazga wbiła w palec za to wszystko
Odpisz
13 listopada 2023, 12:47
czyli jeśli jakaś praca ma jakiekolwiek ryzyko to trzeba reagować i starać się, by taki np. strażak wyleciał z roboty, bo jest niebezpieczna?
Odpisz
13 listopada 2023, 12:53
@Schabowy_nie_mielony: jeśli strażak jest przeszkolony i wie co robi to nie ale jak ktoś np robi coś przy przewodach pod napięciem to należy reagować
Odpisz
15 listopada 2023, 15:15
@Leszy: OMG POLY Z RIGCZEM HAY.
Nie ty poly, po prostu ona mnie blokuje
Odpisz
15 listopada 2023, 16:06
Niestety, wiele ludzi nie poprosi o pomoc, bo ich ego nie pozwala im przyznać sie do błędu
Odpisz
15 listopada 2023, 16:07
@Geraltzriviv: no dokładnie
Odpisz