Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapt12

4 lipca 2014, 19:12

Tylko tępić takich ludzi.
Kibole zasr...
Gdyby milicja z czasów PRLu była to by tych gnojków też nie było...
No i oczywiście szkoda że nie ma obowiązkowej służby wojskowej...

Avatar Gryzoniusz

29 marca 2018, 20:46

Avatar kotul

4 lipca 2014, 17:44

nasz kraj jest chory,nie piszcie,nie teraz dopiero zauważyłam,już dawno temu,DAWNO 8|

Avatar sectus

4 lipca 2014, 11:02

Kraków...

Avatar kamil77

4 lipca 2014, 14:52

@sectus: Na szczęście Kraków ma też Zakrzówek, Skałki Twardowskiego, Liban, Lasek Wolski i całą masę innych pięknych miejsc :)

Avatar sectus

4 lipca 2014, 14:54

@kamil77: i kopiec kosciuszki i... dobra dosc

Avatar kamil77

4 lipca 2014, 15:00

@sectus: Bo ja wiem czy kopiec jest taki ciekawy, Może i widoki są z niego ładne ale to by było na tyle. W końcu niezłe widoki są też z niektórych części Salwatoru i Pogórza Duchackiego a nie są to raczej miejsca w które chciało by się zapuszczać po nocach.

Avatar jordan431

4 lipca 2014, 12:27

Żeby jeszcze jakieś grafiti z sensem namalowali to jeszcze ujdzie a nie kibolskie głupoty

Avatar pjkpredator6

4 lipca 2014, 12:24

A może to oni rusztowanie założyli, żeby pomazać po ścianie?

Avatar Karso21Respawn

4 lipca 2014, 09:25

Debile, niedorozwoje. Takich to wieszać na latarniach :>

Avatar siemek22

4 lipca 2014, 10:30

@Karso21Respawn: Jakiego losu ty chcesz dla latarni?

Avatar Chewbacca

4 lipca 2014, 10:57

@Karso21Respawn: Nie na latarniach bo na latarniach będą śmierdzieć i brzydko wyglądać jak już to gdzie indziej

Avatar Karso21Respawn

4 lipca 2014, 11:07

@Chewbacca: Teraz też śmierdzą i brzydko wyglądają, więc co za różnica?

Avatar Chewbacca

4 lipca 2014, 11:19

@Karso21Respawn: No w sumie racja

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2014, 11:02

Ja pie**olę... a potem się dziwią czemu takie ostre kary dla wandali są... ja bym takich idiotów od razu na rok więzienia bez gadania -,-

Avatar Assasin666

4 lipca 2014, 07:53

Wandale z Afryki przyszli?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Isentor
Dodane przez: Isentor

Za co ta premia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka