Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2023, 21:19
Od trzech dni jem coś takiego na śniadanie xD
Odpisz
15 listopada 2023, 19:30
Skoro to takie dobre, to czemu jeszcze nikt tego nie sprzedaje?
Odpisz
14 listopada 2023, 13:12
a o ile taniej
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2023, 14:12
@Koscioglow: Najtaniej za 1kg schabu możesz zapłacić 17,99 zł plus jakieś warzywka na surówkę i ziemniaki, tak czy siak więcej niż góra trzy dychy na obiad ci nie wyjdzie, ale nawet jeśli, to się przynajmniej porządnie najesz razem z rodziną, za drwala z żurawiną zapłacisz 27,40zł (u mnie tyle kosztuje) Nie twierdzę że jest niedobry ale z jednego burgera całej rodziny nie wyżywisz a wątpię czy i sam się tak bardzo najesz tym jednym drwalem...
Odpisz
15 listopada 2023, 13:57
Jeszcze na to mizeria albo kiszona kapusta, drwal do tego nawet nie ma startu...
Odpisz
14 listopada 2023, 23:22
Kanapka z zimnym schabowym jest nieporównywalnie lepsza od burgera z mielonką z szczura, psa i ...j wie czego w Macu.
Odpisz
15 listopada 2023, 09:10
@Figarus: to ty twierdzisz że jest tam mięso?
Odpisz
15 listopada 2023, 10:46
@Adix174: Szczurzy ogon, kurze łapki i świńką kitę można podciągnąć pod mięso.
Odpisz
15 listopada 2023, 12:37
@Figarus: Oczywiście. A Sanepid siedzi i je popcorn xd
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2023, 07:11
A teraz chodzisz do diabetyka i sobie wmawiasz ze to geny albo jedna
czekolada na tydzien
Odpisz
15 listopada 2023, 00:27
Bułki lepsze
Odpisz
14 listopada 2023, 23:43
O fuuuuj... Ale syf... Wy jesteście nienormalni...
Odpisz
15 listopada 2023, 00:22
@Anantashesha: O w końcu ktoś kto powiela moje zdanie że schabowy i chleb ze sobą nie pasują
Odpisz
14 listopada 2023, 22:45
Czemu nigdy na to nie wpadłem
Odpisz
14 listopada 2023, 13:09
Efekt podobny więc...
Odpisz
14 listopada 2023, 20:23
@ArthurMorgan: podobny jeżeli dwa razy odgrzewany
świeży jest lepszy
Odpisz
14 listopada 2023, 17:05
jeszcze keczupik albo devolai, mieline, byraczki tarte z chrzanem i bigosik 🤤
Odpisz
14 listopada 2023, 13:18
Ja wolę taką kanapkę z kotletem z wczoraj niż hamburgera
Odpisz
14 listopada 2023, 13:15
mniamciu
Odpisz