Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

15 listopada 2023, 09:45

No ja widzę w tym na dole dużo problemów, np koszty, jak uciążliwe jest sprzątnie kurzów że wszystkiego, kuchnia w przejsci..

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

16 listopada 2023, 22:19

@Schabowy_nie_mielony: Plus za dużo białego. Ściany i sufit rozumiem, żeby przyuważyć i ubić komara czy inną muchę, ale na meblach za bardzo przypomina mi szpital. No i schody; mają otwarte stopnie, więc łatwiej półprzytomnemu ze zmęczenia po robocie zawadzić nogą i zgubić zęby

Na górze widzę jeden problem, za krótkie miejsce do spania. Nie cierpię spać z podkulonymi nogami

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2023, 15:14

tak obiektywnie to mieszkanie na górze jest o wiele lepsze ale powinna być szabla a nie katana

Avatar Annika1

16 listopada 2023, 19:40

katana jest git ale wolałabym stół kreślarski zamiast tv.
Ale to kwestia gustu.

Avatar Aksia2022

16 listopada 2023, 15:08

Nie, ja wolę to u góry, przytulniejsze mi się wydaje

Avatar Wojolek10

16 listopada 2023, 15:04

No w tym 1 nie widzę problemów i co?

Avatar malinowy_kot

16 listopada 2023, 14:07

To wyżej nie pasi mi przez "miękkość" łóżka (jak śpię na twardym, a zwłaszcza na plecach, to później wstać nie mogę - problemy osób w okolicy 30.)

Avatar Schabowy_nie_mielony

15 listopada 2023, 09:46

Jedyny problem na górze to katana zamiast szabli

Avatar xmrocznax

Edytowano - 14 listopada 2023, 21:26

Meh, jak dla mnie to na górnym obrazku wygląda przytulniej

Avatar IkarAviator

14 listopada 2023, 20:19

Świetne stanowisko... I KATANAAAA!
Zarąbiste. Ja mam miecz świetlny, ale nic nim nie potnę :/

Avatar Darwidx

14 listopada 2023, 19:40

Jako mężczyzna też widziałbym w ...j problemów w tym na dole, za duże, za jasne, zbyt dużo sprzątania ( Nie żebym sprzątał, ale jednak.), Podłoga nie wygląda wygodnie.

Avatar Egirl

14 listopada 2023, 19:10

chcialabym mieszkac tak jak na dole

Avatar Alfa7

14 listopada 2023, 19:08

Bot incel

Avatar Lisamix

14 listopada 2023, 19:03

Jako dziewczyna powiem, że gdybym miała wybierać pomiędzy jednym, a drugim to wybrałabym to wyżej

Avatar Dyzer

14 listopada 2023, 19:04

@Lisamix: Imagine sprzątać to poniżej

Avatar Dyzer

14 listopada 2023, 19:01

Ten miecz to na poranne poniedziałki albo wieczorne niedzielę

Avatar
Gooddude

Edytowano - 14 listopada 2023, 19:02

@Dyzer: uwielbiam popełniać taktyczne sudoku w poniedziałki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Powodzenia

Tymi się chodzi

No to posłuchane

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka