Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Tymi się chodzi
No to posłuchane
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2023, 09:45
No ja widzę w tym na dole dużo problemów, np koszty, jak uciążliwe jest sprzątnie kurzów że wszystkiego, kuchnia w przejsci..
Odpisz
16 listopada 2023, 22:19
@Schabowy_nie_mielony: Plus za dużo białego. Ściany i sufit rozumiem, żeby przyuważyć i ubić komara czy inną muchę, ale na meblach za bardzo przypomina mi szpital. No i schody; mają otwarte stopnie, więc łatwiej półprzytomnemu ze zmęczenia po robocie zawadzić nogą i zgubić zęby
Na górze widzę jeden problem, za krótkie miejsce do spania. Nie cierpię spać z podkulonymi nogami
Odpisz
16 listopada 2023, 15:14
tak obiektywnie to mieszkanie na górze jest o wiele lepsze ale powinna być szabla a nie katana
Odpisz
16 listopada 2023, 19:40
katana jest git ale wolałabym stół kreślarski zamiast tv.
Ale to kwestia gustu.
Odpisz
16 listopada 2023, 15:08
Nie, ja wolę to u góry, przytulniejsze mi się wydaje
Odpisz
16 listopada 2023, 15:04
No w tym 1 nie widzę problemów i co?
Odpisz
16 listopada 2023, 14:07
To wyżej nie pasi mi przez "miękkość" łóżka (jak śpię na twardym, a zwłaszcza na plecach, to później wstać nie mogę - problemy osób w okolicy 30.)
Odpisz
15 listopada 2023, 09:46
Jedyny problem na górze to katana zamiast szabli
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2023, 21:26
Meh, jak dla mnie to na górnym obrazku wygląda przytulniej
Odpisz
14 listopada 2023, 20:19
Świetne stanowisko... I KATANAAAA!
Zarąbiste. Ja mam miecz świetlny, ale nic nim nie potnę :/
Odpisz
14 listopada 2023, 19:40
Jako mężczyzna też widziałbym w ...j problemów w tym na dole, za duże, za jasne, zbyt dużo sprzątania ( Nie żebym sprzątał, ale jednak.), Podłoga nie wygląda wygodnie.
Odpisz
14 listopada 2023, 19:10
chcialabym mieszkac tak jak na dole
Odpisz
14 listopada 2023, 19:08
Bot incel
Odpisz
14 listopada 2023, 19:03
Jako dziewczyna powiem, że gdybym miała wybierać pomiędzy jednym, a drugim to wybrałabym to wyżej
Odpisz
14 listopada 2023, 19:04
@Lisamix: Imagine sprzątać to poniżej
Odpisz
14 listopada 2023, 19:01
Ten miecz to na poranne poniedziałki albo wieczorne niedzielę
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2023, 19:02
@Dyzer: uwielbiam popełniać taktyczne sudoku w poniedziałki
Odpisz