Dobrze, że nie w zakładzie pogrzebowym, bo byłby przypał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Za co ta premia
To się nie może nie udać
Ziarenko traumy wyrosło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2023, 18:55
A witanie stałych klientów w zakładzie pogrzebowym?
Odpisz
14 listopada 2023, 18:57
@jakub17: To muszą mieć 9 żyć jak kot skoro mogą umrzeć wiele razy
Odpisz
14 listopada 2023, 19:00
@jakub17: Ktoś musi mieć bardzo dużą rodzinę.
Odpisz
14 listopada 2023, 19:01
@Nerius: "Dzień dobry, przychodzi pan do nas już jedenasty raz, czy tym razem zagrzeje pan miejsce u nas w trumnie na stałe?"
Odpisz
14 listopada 2023, 19:37
@piotrkacz: Poprawiłeś mi dzień tym komentarzem, dzięki.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2023, 19:42
@Nerius: Bardzo mnie to cieszy :>
Miłego wieczorku
Odpisz
16 listopada 2023, 10:45
@jakub17: jak ci się kiedyś trafi, że do twojego zakładu pogrzebowego w pewnych odstępach czasu będą trafiać trojaczki , które wyglądają tak samo to zobaczysz w czym rzecz
Odpisz
10 lipca 2024, 07:04
@Nerius: a koty nie mają po 7 żyć?
Odpisz
10 lipca 2024, 08:24
@MasloPolskie: 7 jak 2 stracą
Odpisz
14 listopada 2023, 18:43
To pierwsze jest co najmniej urocze
Odpisz
14 listopada 2023, 18:44
a to ostatnie co najmniej złe
Odpisz
14 listopada 2023, 18:55
ja myślę że na odwrót
Odpisz
16 listopada 2023, 10:45
a tytuł?
Odpisz
18 listopada 2023, 12:20
@Beowulf_: No właśnie chyba nie myślisz
Odpisz
22 listopada 2023, 16:35
@Groove: ty
Odpisz
17 listopada 2023, 21:16
Ja na przewozach zwłok z mieszkań lub na pogrzebach mówię Do Zobaczenia :)
Odpisz
18 listopada 2023, 09:31
@Crln_7: akademia prankuf czitos
Odpisz
15 listopada 2023, 10:42
W więzieniu?
Odpisz
14 listopada 2023, 21:49
pierwsze co mi wpadło do głowy po przeczytaniu 'barze ze striptizem' to Al Bundy
Odpisz
14 listopada 2023, 20:57
Witanie stałych klientów w schronisku dla psów:
Odpisz
14 listopada 2023, 18:41
lepiej w klinice aborcyjnej niż koło śmietnika
Odpisz
14 listopada 2023, 19:02
Uważam że sam zabieg powinien być tylko w bardzo szczególnych przypadkach ale masz rację.
Lepiej żeby zrobił to wykwalifikowany lekarz.
Odpisz
17 listopada 2023, 22:04
najlepiej ani tu ani tu
Odpisz
18 listopada 2023, 00:39
@gruby_wieprz: Można po prostu skoczyć sobie na brzuch albo dużo chlać i bum, darmowa aborcja
Odpisz
14 listopada 2023, 18:40
Zło(to)
Odpisz