Po co to komu? Chcesz sobie jpga pobrać, a tu ci nagle taki webp wlatuje, i ani go nie edytujesz, ani nie załączysz, musisz przekonwertować, bo ci sie w przeglądarce otwiera
@Dyzer: obstawiam że chodzi o to że jak pobierasz jakiś obraz z przeglądarki to (przynajmniej mi) zwykle się zapisywał właśnie z tym rozszerzeniem. Tak mi to przeszkadzało że pobrałem specjalną wtyczkę
webp działa tylko na stronach internetowych które są do tego przystosowane przez co nie wszystko odtwarza to rozszerzenie mogło ci się pomylić z webM które ironicznie działa prawie wszędzie
Komentarze
Odśwież19 listopada 2023, 17:36
Jaki jest niby wasz problem?
Odpisz
19 listopada 2023, 09:58
Zastrzelić mendę która to rozszerzenie stworzyła. Teraz prawie wszędzie go używają i pobranie normalnego obrazka jest prawie niemożliwe.
Odpisz
19 listopada 2023, 09:54
Czemu ta babka rozpoczęła rozmowę od "beans"?
Odpisz
15 listopada 2023, 23:23
Po co to komu? Chcesz sobie jpga pobrać, a tu ci nagle taki webp wlatuje, i ani go nie edytujesz, ani nie załączysz, musisz przekonwertować, bo ci sie w przeglądarce otwiera
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2023, 22:58
Webp jest tak naprawde lepszym formatem i jedyny powod dla ktorego marudzicie jest to ze ludzie sa zbyt leniwi by dodawac mu wsparcie
Odpisz
15 listopada 2023, 22:26
??
Odpisz
15 listopada 2023, 22:31
@Dyzer: obstawiam że chodzi o to że jak pobierasz jakiś obraz z przeglądarki to (przynajmniej mi) zwykle się zapisywał właśnie z tym rozszerzeniem. Tak mi to przeszkadzało że pobrałem specjalną wtyczkę
Odpisz
15 listopada 2023, 22:32
@Dyzer: op się sra o jakieś rozszerzenie do obrazków (skill issue)
Odpisz
15 listopada 2023, 22:34
poly, chodzi o to że obrazki z rozszerzeniem webp nie wszystkie programy obsługują przez co trzeba go konwertować na png/jpg
Odpisz
15 listopada 2023, 22:35
@Egirl: pierwsze słyszę
Odpisz
15 listopada 2023, 22:36
ile razy musialam konwertować webp zeby program do motażu zadziałał albo wstawić mema na jeja, albo na discorda
Odpisz
15 listopada 2023, 22:37
@Egirl: Ja pie....e, ale rel
Odpisz
15 listopada 2023, 22:37
poli jak zwykle lewaczy bo tylko jej coś nie pasuje f
Odpisz
15 listopada 2023, 22:38
@dessello: ale to nie mi coś nie pasuje tylko egirl i opowi
Odpisz
15 listopada 2023, 22:39
messenger też nie obsługuje
Odpisz
15 listopada 2023, 22:40
webp działa tylko na stronach internetowych które są do tego przystosowane przez co nie wszystko odtwarza to rozszerzenie mogło ci się pomylić z webM które ironicznie działa prawie wszędzie
Odpisz
15 listopada 2023, 22:41
@Egirl: chcesz wtyczkę z której korzystam by nie musieć konwertować ?
Odpisz
15 listopada 2023, 22:42
@GHouste: na razie mi nie potrzebne do tego uważam co pobieram
Odpisz