Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2023, 10:04
Moja teoria , jak podkradlem piwo staremu w wieku pięciu lat, to ja wymyśliłem. I weź ktoś teraz powiedz że alkohol jest szkodliwy na łeb.
Odpisz
16 listopada 2023, 21:38
Czyli Buddyzm?
Odpisz
17 listopada 2023, 14:06
@Boberek00: być może to, w którym wszechświecie się odrodzisz, zależy od twych aktualnych czynów oraz stanu ducha. W takich warunkach znajdzie się też miejsce dla chrześcijaństwa i innych religii, zakładając, że ich twórcy pokazywali wyznawcom, jak żyć, by ich kolejny wszechświat był rajem
Odpisz
17 listopada 2023, 14:26
@niggiddu: Okej, to jest ciekawe i trochę filizoficzne
Odpisz
18 listopada 2023, 10:58
@Boberek00: nie, nie buddyzm, 100% szans na wygranie rosyjskiej ruletki
Odpisz
18 listopada 2023, 18:43
@niggiddu: Ksiądz u nas kiedyś miał takie przemówienie o tym jaka tak naprawdę jest religia Chrześcijańska.
Mówił że na przykład Niebo to nie żadne "chmurki i tęcza" tylko miejsce w którym są wszyscy którzy cię kochają, a samo miejsce jest tym co ty sobie wyobrazisz - możesz je sobie do woli customizować i personalizować, a Czyściec i Piekło to nie żadna sala tortur ani ta scena z piecem na śmieci w Toy Story 3, tylko po prostu taki stan duszy.
Odpisz
24 listopada 2023, 02:00
@RobloxAlusiek: Zmyślał. Ci co pisali biblię z resztą też.
Odpisz
17 listopada 2023, 15:23
Chodzi o to, że jeśli zagrasz w rosyjska ruletkę, według teorii kwantowej rzeczywistość rozegra wszystkie możliwe scenariusze, czyli stworzy pięć światów, w których przeżyjesz i jeden, w którym strzelisz sobie w łeb. Odwróćmy zasady, pięć pocisków i jedna pusta uza. W pięciu scenariuszach nie żyjesz, ale ty jesteś tylko w tym jednym, w którym żyjesz. Teoretycznie więc twoje wszystkie świadomości znajdują się właśnie tam, a grając w ruletkę z własnej perspektywy zawsze wygrywasz i nie masz możiwości doświadczenia innego scenariusza. Choć czy tak naprawdę jest? Nie mam psychy sprawdzać
Odpisz
18 listopada 2023, 10:51
@IkarAviator: a co jak wszystkie wersje umrą np. że starości?
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2023, 10:53
@Cringe_Lady: wtedy nie spełnia się warunku eksperymentu, bo w grę nie wchodzi rachunek prawdopodobieństwa. Jest śmierć 100%, to już z założenia nie jest teoria kwantowa
Ale dobrze że pytasz, bo dużo osób zrozumiało, że chodzi o reinkarnację, więc jest szansa wyprowadzić z daleko idącego skojarzenia
Odpisz
18 listopada 2023, 10:56
@IkarAviator: czyli twoim zdaniem jest jakiś wszechświat w którym śmierć jest niemożliwa
Odpisz
18 listopada 2023, 11:04
@Cringe_Lady: wg teorii kwantowej. Nie powiedziałem, że ją wspieram. I nie, jeśli przeprowadzisz doświadczenie ponownie, w tym świecie możesz zginąć, ale w którymś innym nic ci się nie stanie i wyjdziesz z przekonaniem "oh... znowu się udało"
Odpisz
18 listopada 2023, 11:06
@IkarAviator: czyli wg teorii kwantowej tak na prawdę ludzie są nieśmiertelni
Odpisz
18 listopada 2023, 11:10
@Cringe_Lady: wszechświaty, w których nie żyjesz nadal nie istnieją. Po prostu ty ich nie doświadczasz, więc nie możesz stwierdzić, że nie żyjesz
Odpisz
18 listopada 2023, 11:16
@IkarAviator: w takim razie teoretycznie mogłam już umrzeć ale nie zdaję sobie z tego sprawy
Odpisz
18 listopada 2023, 11:45
@Cringe_Lady: tak. W sumie to tak.
Zapraszam na moje wykłady i konwersatoria w czwartki, po zajęciach można nabyć moją najnowszą publikację z autografem. Cieszę się, że tak pobudzam młode mózgi do refleksji, autorefleksji i refleksji nad autorefleksją. Bywaj
Odpisz
18 listopada 2023, 10:56
Jeśli kogoś ciekawi: wg teorii kwantowej oba te twierdzenia są prawdziwe i fałszywe zarazem
Odpisz
18 listopada 2023, 08:59
Oh shit, here we go again.
Odpisz
17 listopada 2023, 19:58
Trzeba było nie jeść tego gówna :/
Odpisz
17 listopada 2023, 17:24
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2023, 16:56
Jak kogoś to ciekawi: to jest to prawdopodobne
Odpisz
17 listopada 2023, 14:50
Jeśli kogoś to ciekawi: to bzdura
Odpisz
17 listopada 2023, 14:14
Uwielbiam isekaie, Nice...
Odpisz
17 listopada 2023, 14:16
@Piket: Oby się tylko nie odrodzić jak automat z napojami albo miecz...
Odpisz
16 listopada 2023, 21:44
Może w Pokemonach albo marvelu albo DC uda mi się znaleźć. Oglądanie wiadomości w marvelu musi być zajebiste
Odpisz
16 listopada 2023, 23:33
@Oliwier256: Chyba lepszy jest świat Star Wars, bo można tam zostać kosmicznym czarodziejem, szerzyć swoją ,,wiarę" i ponaparzać się z blaszakami albo wstąpić do kosmicznego SS
Odpisz
17 listopada 2023, 09:02
@Oliwier256: w marwelu to ci "superbohater" autem rzuci w budynek
Odpisz
16 listopada 2023, 21:36
O cholera, buddyści znowu mieli rację
Czemu wygrywa zawsze najbardziej dystopijny scenariusz?
Odpisz
16 listopada 2023, 21:47
@Denominativus: F, Wyginięcie ludzkości w ramach buntu robotów jest zaplanowane za 15 lat.
Odpisz
17 listopada 2023, 05:07
@Darwidx: normalnie ulga że weź
Odpisz
16 listopada 2023, 22:30
Czyli życie wieczne duszy
Odpisz
16 listopada 2023, 21:43
Błagam
Wszystko tylko nie buddyzm
Odpisz