W sumie, mam takie poglądy i w ogóle jestem zyebem + mam dość tego przeklętego życia, a eutanazja jest droga (w Szwajcarii czy Szwecji¿ - mylą mi się przez podobną nazwę, położenie znam), kara śmierci byłaby zarąbista, świat pozbyłby się toxica, a taka ja zaznałabym spokoju
Komentarze
Odśwież20 listopada 2023, 10:10
W sumie, mam takie poglądy i w ogóle jestem zyebem + mam dość tego przeklętego życia, a eutanazja jest droga (w Szwajcarii czy Szwecji¿ - mylą mi się przez podobną nazwę, położenie znam), kara śmierci byłaby zarąbista, świat pozbyłby się toxica, a taka ja zaznałabym spokoju
Odpisz
19 listopada 2023, 19:38
Tytuł chyba memy pomylił.
Odpisz
19 listopada 2023, 20:30
@Czaderek07: no widzisz, nie udało mu się zdać w trafianiu na odpowiedniego mema
Odpisz
19 listopada 2023, 20:30
@Czaderek07: mem początkowo miał być zupełnie inny ale o tytule zapomniałem
Odpisz
19 listopada 2023, 19:39
Kara śmierci? Nie powinno się to nazywać nagroda XD?
Odpisz
19 listopada 2023, 19:30
rel
Odpisz
16 listopada 2023, 15:47
kisne
Odpisz