Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kreatywnylogin

17 listopada 2023, 08:58

Serdecznie polecam, niedowaga 15.7 BMI to świetna sprawa

Avatar PanPomaranc

17 listopada 2023, 11:29

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 15:36

@kreatywnylogin: To zacznij więcej jeść, a nie zwalasz na metabolizm.

Avatar kreatywnylogin

20 listopada 2023, 16:38

@reedy7: jakbym tego nie robił

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 16:42

@kreatywnylogin: Skoro masz niedowagę, to za mało jesz. Nie ma czegoś takiego jak "magiczny metabolizm". Co, to jedzenie które jesz znika bez śladu?

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

20 listopada 2023, 17:29

@reedy7: Może mieć np. mniej wydolne enzymy trawienne. Albo żołądek o zmniejszonej możliwości rozciągnięcia. Albo coś jeszcze zupełnie innego. Ciało potrafi odwalać różne maniany kiedy leci na Linuxie zamiast na WinZgrozie

Avatar kolkav5

20 listopada 2023, 17:57

@reedy7: A to co z drugiej strony wychodzi?

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 18:22

@kolkav5: Gówno. Wiadomo, że gówno ale wszystkie te chude szczury co gadają, że mają szybki metabolizm tak na prawdę jedzą jeden duży posiłek i mówią że to dużo. Gdyby jedli 4-5 normalnych posiłków zamiast 1 dużego to by nie gadali, że nie mogą przytyć.

Avatar kreatywnylogin

20 listopada 2023, 19:10

@reedy7: wrzucasz wszystkich do jednego wora, a to w dużej mierze nie jest trafna metoda. Dosłownie ten sam problem miało parę innych osób z mojej bliższej rodziny

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 19:21

@kreatywnylogin: Problem taki, że jedzą 2 posiłki dziennie?

Avatar Maly_modelarz15

20 listopada 2023, 19:49

@reedy7: problem taki że każdy z tych posiłków może zostać przetrawiony w bardzo krótkim czasie.

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 21:01

@Maly_modelarz15: xD? I co z tego? Szybsze trawienie to mniej kalorii?

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

21 listopada 2023, 00:56

@reedy7: Szybsze trawienie (liczone jako czas pobytu w układzie pokarmowym) to mniej czasu na rozłożenie jedzenia na części pierwsze i wchłonięcie ich, ergo - mniej dostępnych substancji z posiłku?

Avatar kolkav5

21 listopada 2023, 19:30

@smok_nad_rozlewiskiem: Więcej gówna

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 listopada 2023, 15:46

K...a przysiegam wam że nie chcecie szybkiego metabolizmu. Ważę koło 60 kilo przy 1.80 wyglądam jak poczekalnia miesiąc temu.

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2023, 16:48

Czyli chciałbyś ważyć 2 razy więcej?

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2023, 22:31

Może nie 2 razy więcej, znam dużo grubych osób i na pewno nie chce mieć takiego życia oni oni. Ale przydałoby mi się z 20-25 dodatkowych kilo.

Avatar jejak_pospolity

20 listopada 2023, 22:57

Mam dosłownie tak samo

Avatar StaryBubel

20 listopada 2023, 19:39

nie polecam, zimno ci przy pierwszym lepszym wietrzyku ale przynajmniej nie jesteś przeciętnym amerykaninem

Avatar garnekmarzyciel

20 listopada 2023, 18:47

Fajnie tak srać godzinę po jedzeniu

Avatar stalamed

16 listopada 2023, 22:51

no tak, zajebiście jest nie móc zbudować masy mięśniowej

Avatar Landark

16 listopada 2023, 23:42

@stalamed: Cóż za paradoks, jedni chcą szybkiego metabolizmu aby nie mieć nadmiernej masy, natomiast Ci co ten metabolizm posiadają chcą robić masę. Normalnie niczym para starająca się 10 lat o dziecko vs para nastolatków spodziewająca się dziecka po pierwszym razie bez antykoncepcji

Avatar reedy7

Edytowano - 20 listopada 2023, 15:38

@stalamed: Masz, upuściłeś

Avatar stalamed

20 listopada 2023, 16:28

@reedy7: od początku roku staram się jeść conajmniej 3 posiłki dziennie, często jem nawet 4 z czego 2 to pełnowartościowe obiady, do tego spożywam odżywkę białkową, ćwiczę prawie regularnie bo nie zawsze mam czas, od początku roku udało mi się zwiększyć masę ciała o całe 3 kg

Avatar reedy7

20 listopada 2023, 16:41

@stalamed: To jedz 5 porządnych posiłków dziennie i licz kalorie. Ja w 2 lata przytyłem 28kg.

Avatar TrueStoryGuy

20 listopada 2023, 16:18

Ja już to mam, a wciąż jakiś niepełny jestem.

Avatar papcio2137

17 listopada 2023, 07:40

THATS WHY ONE PIECE IS REAL

Avatar Darwidx

16 listopada 2023, 22:51

Ja mam tylko nadmierne krwawienie 😒

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Hobby dla faceta

To będzie bolało

Drewniany kominek

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka