Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Za co ta premia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2023, 18:38
Imo płacić powinien ten, kto zaprasza, chyba że osoby uczestniczące dogadają się inaczej
Odpisz
22 listopada 2023, 09:27
@TediousCardGames: imo wyjdź nie płacąc i baw się z Policją w chowanego niczym Jacek Jaworek
Odpisz
21 listopada 2023, 20:44
Feminazizmu raczej
Odpisz
21 listopada 2023, 18:29
Albo kiedy trzeba coś faktycznie robić
Odpisz
18 listopada 2023, 15:39
ja wgl płacić mogę sama nie ma żadnego problemu, ale dźwiganie toreb z lidla do domu to o matko, dopiero czuć ten duch feminizmu, nie miałabym nic przeciwko gdyby ktoś czasem pomógł
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2023, 16:54
@chlipchliphurra: mqm wrażenie że może płacisz za dużo w sklepie i dlatego noszenie sprawia ci ból.
Mi też się feminizm rusza jak nie mieści mi się dobytek kupiony do plecaku
Tylko że jestem chłop
Noż kur
Odpisz
18 listopada 2023, 17:02
@Kaczkodon: nie moja wina że mleko takie drogie i ciężkie
już i tak podejmuję trudne decyzje typu kupić mleko czy ziemniaki bo oba ciężkie, może zrezygnuje z ryżu i puszki pomidorów, no ale jeszcze marchewki do zupy, innego dnia jabłuszka bym zjadła a też ciężkie
no i tak to jest z tymi zakupami
Odpisz
18 listopada 2023, 18:01
@chlipchliphurra: Jezu... ja od dwóch tygodni na kaszy gryczanej.
Odpisz
18 listopada 2023, 19:30
@Kaczkodon: jak sb kaszy nakupowałeś na dwa tygodnie to nic dziwnego że w plecaku reszta rzeczy się już nie mieści
Odpisz
21 listopada 2023, 17:32
@Kaczkodon: Kasza gryczana jest supcio, a jak dorzucić mięska i sosu, to jeszcze lepsza.
Odpisz
18 listopada 2023, 23:39
Łymen
Odpisz
18 listopada 2023, 15:39
Lesbijki umierają z głodu
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2023, 17:36
@Denominativus: Pracują na kuchni, żeby odrobić co zjadły.
Odpisz
18 listopada 2023, 15:19
nie rel
to ja płacę za olisia
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2023, 16:54
drugiego masz? On czasem nie wyzionął ducha pod prysznicem? Czy jestem ofiarą dezinformacji?
Odpisz
18 listopada 2023, 16:55
@Kaczkodon: oliwier nigdy nie umarł -_-
Odpisz