Widzicie? Też lubię koty!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2017, 17:15
5 bo Alf.
Odpisz
10 listopada 2015, 10:10
alf alf kto to karabin! jak go zjesz do rozszczela sie w brzuchu !
Odpisz
2 lipca 2014, 13:00
Alf tylko nieco starsi go pamiętają, to jest epicki serial ;()
Odpisz
2 lipca 2014, 13:27
@Bodex: A jednak nie tylko starsi. Też go oglądałem. Serial był super.
Odpisz
2 lipca 2014, 13:39
@Bodex: Brat mi nawet wilkiego pluszowego alfa z niemiec przywiózł, a wtedy to nie łatwo było coś takiego zdobyć :P
Odpisz
2 lipca 2014, 15:31
@Bodex: ja oglądalem
Odpisz
2 lipca 2014, 17:57
@Bodex: niech spoczywa w pokoju
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2014, 17:58
@Karso21Respawn: ja jeszcze mam takiego pluszaka tylko że z USA.
Odpisz
3 lipca 2014, 00:52
@Bodex: Alf dużo razy powracał, ostatnio go w 2010 na pewno widziałam :P Potem chyba jeszcze z parę razy.
Odpisz
2 lipca 2014, 21:58
Alf zawsze mnie przerażał... o_O
Odpisz
2 lipca 2014, 12:09
Co to za potworek? (wiem posypią się minusy...)
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2014, 12:09
@wiki22: Alf
Odpisz
2 lipca 2014, 12:44
@wiki22: to jest Gordon Shumway przez ziemian nazwany Alf rozbił się swoim statkiem na ziemi jakiś czas po tym jak jego planeta została zniszczona z nie wiadomo jakiego powodu
Odpisz
2 lipca 2014, 14:03
@bylejakbylegdzie: Nie wyjaśnionych ? Jego planeta "wybuchła" ze względów bitew które tam toczyli, a przynajmniej tak mówił Alf...
Odpisz
2 lipca 2014, 14:18
@bylejakbylegdzie: dziękuję :)
Odpisz
2 lipca 2014, 18:40
@Stasiek121: jak pamiętam to nic nie było o bitwach
Odpisz
2 lipca 2014, 18:48
@bylejakbylegdzie: Każdy spor na Melmacu był rozwiązywany siłą...atomową. Planeta w końcu sama zrobiła "bum".
Odpisz
2 lipca 2014, 12:51
wiki22 ten potworek występował w jakimś serialu ale nie pamiętam nazwy
Odpisz
2 lipca 2014, 12:34
też widzieliście dzisiaj taką dziwną reklamę z kotem??? to jest podejrzane te oczy tego rudego kota jakby patrzył w naszą duszą
BROńMY SIĘ WODA ŚWIĘCONA SDadiajdkiads
Odpisz
2 lipca 2014, 12:23
Lubie koty...
ALE NA ŚNIADANIE!!!
Odpisz