Pracowałem na kasie i potwierdzam, że niektórzy ludzie chcieliby, żeby cały market funkcjonował podług ich widzi mi się, a nie wytycznych franczyzy, przy okazji czekając aż całym zespołem uklękniemy przed takim jegomościem...
@Figarus: Chyba większość usług franczyzowanych tak ma. Przynajmniej w sklepach nie ma szantażujących influensjerów (daj gratis albo opluję was w sieci) ale i bez nich jest przekichane.
@Figarus: W sumie każdy by chciał, żeby market funkcjonował inaczej niż według wytycznych francyzy - klienci, pracownicy, a przede wszystkim kierownik. Jedynym wyjątkiem są jacyś dyrektorzy z Zasiedmiogórogrodu, co sklep odwiedzą raz na kilka lat.
Bycie miłym dla innych... Jakby to była jakaś nie oczywistość... To też człowiek?! Niesamowite odkrycie! Już samo istnienie tego mema na głównej mówi mi, ile jest tutaj ...jów i buców, którzy próbują sobie podbudować ego, a w rzeczywistości w realu zrobiliby pewnie odwrotnie.
Większość kasjerek, które mnie obsługuje zawsze jest życzliwa. Pierwsza powie dzień dobry, uśmiechnie się, powie miłego dnia/nocy. Raz miałxm sytuacje, kiedy wyciągnxłxm siatkę, żeby pakować zakupy Pani sama mi je zaczęła wkładać.
Bo wiem, ze w kwestii produktów wiedzą więcej niż ja, a ponadto pewnie miały trudny dzień za kasą i uwielbiam, jak się uśmiechnę do kasjerki i cos zażartuję, a ona się też uśmiechnie i sprawdzi mi, dlaczego ta promocja na tymbarki nie weszła i wszystko naprawi
Komentarze
Odśwież23 listopada 2023, 18:39
Pracowałem na kasie i potwierdzam, że niektórzy ludzie chcieliby, żeby cały market funkcjonował podług ich widzi mi się, a nie wytycznych franczyzy, przy okazji czekając aż całym zespołem uklękniemy przed takim jegomościem...
Odpisz
23 listopada 2023, 20:06
@Figarus: Chyba większość usług franczyzowanych tak ma. Przynajmniej w sklepach nie ma szantażujących influensjerów (daj gratis albo opluję was w sieci) ale i bez nich jest przekichane.
Odpisz
24 listopada 2023, 09:23
@Figarus: W sumie każdy by chciał, żeby market funkcjonował inaczej niż według wytycznych francyzy - klienci, pracownicy, a przede wszystkim kierownik. Jedynym wyjątkiem są jacyś dyrektorzy z Zasiedmiogórogrodu, co sklep odwiedzą raz na kilka lat.
Odpisz
23 listopada 2023, 17:07
Miłym trzeba być dla każdego, oczywiście do czasu :)
Odpisz
23 listopada 2023, 16:53
Bycie miłym dla innych... Jakby to była jakaś nie oczywistość... To też człowiek?! Niesamowite odkrycie! Już samo istnienie tego mema na głównej mówi mi, ile jest tutaj ...jów i buców, którzy próbują sobie podbudować ego, a w rzeczywistości w realu zrobiliby pewnie odwrotnie.
Odpisz
23 listopada 2023, 16:18
Pozostały kawałek jest taki że jest szansa że ją wy.....sz
Odpisz
24 listopada 2023, 12:34
@pawelec323232e2: Nie ma tam kawałka, masz po prostu zeza.
Odpisz
21 listopada 2023, 15:14
Większość kasjerek, które mnie obsługuje zawsze jest życzliwa. Pierwsza powie dzień dobry, uśmiechnie się, powie miłego dnia/nocy. Raz miałxm sytuacje, kiedy wyciągnxłxm siatkę, żeby pakować zakupy Pani sama mi je zaczęła wkładać.
Odpisz
21 listopada 2023, 13:25
Bo wiem, ze w kwestii produktów wiedzą więcej niż ja, a ponadto pewnie miały trudny dzień za kasą i uwielbiam, jak się uśmiechnę do kasjerki i cos zażartuję, a ona się też uśmiechnie i sprawdzi mi, dlaczego ta promocja na tymbarki nie weszła i wszystko naprawi
Odpisz
21 listopada 2023, 12:13
A czym jest ten pozostaly kawałek?
Odpisz
21 listopada 2023, 12:14
@Schabowy_nie_mielony: jest zbyt wielka pi..a aby się odezwać 😎😎😎😎
Patrz jak to białe się wylewa jemu na resztę strony
Odpisz