Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 listopada 2023, 10:58
Ah tak, powinniśmy się słuchać takich ekologów którzy decydują o życiach może nawet milionów beż zaglądania w żadne papiery
Odpisz
25 listopada 2023, 14:02
@Schabowy_nie_mielony: Jakich ekologów? Tutaj decyzję podejmują urzędnicy miasta. Na podstawie norm spalin, a nie spalania.
Odpisz
27 listopada 2023, 08:02
@Grewest: bo to, wiesz, ekologiczne
Odpisz
27 listopada 2023, 09:55
@Schabowy_nie_mielony: ekologiczniejszy jest diesel(mniejsza ilość co2). Benzyna+lpg jest czyściejsza, więc mniej szkodliwa dla ludzi(mniej pm, tlenków azotu, sadzy itp).
Odpisz
27 listopada 2023, 10:40
@Grewest: no właśnie, dlatego te całe pie....enie o tym, że robią to dla bycia ekologicznymi jest bezwartościowe
Odpisz
21 listopada 2023, 17:06
Pol*tycy unii moment
Odpisz
25 listopada 2023, 14:07
@BartoliniMg: politycy ue nie sterują tym co ma wjeżdzać do Warszawy.
Odpisz
21 listopada 2023, 17:29
Mój tata ma forda galaxy, jest zajebisty 👍
Odpisz
24 listopada 2023, 19:12
@pawelec323232e2: tata czy ford
Odpisz
21 listopada 2023, 15:22
Chodzi o to żeby Europejczycy zaczęli w końcu k...a kupować samochody a nie brać dalej 30 letnie używki
Odpisz
21 listopada 2023, 15:25
@CzerwonyPoniacz: a wiesz że obecnie tak sie nie da bez kredytów nie
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2023, 15:26
@CzerwonyPoniacz: dosłownie polacy zaczęli brać samochody na leasing i w większości ich nie kupują bo ich nie stać f.
I użytkownik nade mną ma w pełni rację co jest niestety smutną prawdą.
Odpisz
21 listopada 2023, 16:06
@Bezpaniki: powiedz to uni europejskiej bo ja doskonale o tym wiem
Odpisz
21 listopada 2023, 16:18
@CzerwonyPoniacz: niby dlaczego to by miało być w jaki sposób wymagane? Kupię samochód jak będzie tani i można będzie na nim polegać. A że takie są stare samochody to w ...ju mam nowe.
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2023, 19:14
@CzerwonyPoniacz: Mój stary ma 33 letnie Audi które jest tańsze w utrzymaniu niż 20 kilku letni Polonez 👍
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2023, 19:18
@CzerwonyPoniacz: I po co kupować coś nowego jeśli stare nadal działa a używane w dobrym stanie można kupić za ułamek ceny nowego
Odpisz
25 listopada 2023, 01:08
No niestety to prawda
Nowe gowno Jest robione tak żaby się posypać jak najszybciej i jął najtaniej.
Jakiś czas temu zmieniałem vana na nowszego
Identyczny model, wszystko tak samo
Tylko części i wykonanie jakieś takie inne
Stary jeździł jak czołg. Po prawie 600k km łańcuch urwało. To pomyślałem pora wymienić na nowy.
Najgorszy błąd w moim życiu.
A w nowym nawet stalowe felgi pękają jak plastikowe
Co chwila jakaś poważna awaria. Aż szok ze pomiędzy nimi były tylko 3 lata różnicy w produkcji.
W sumie to już polowe części wymieniłem na nowe. Wliczając skrzynie i pół silnika.
Co tydzień albo dwa na warsztat wraca bo co chwila coś.
Odpisz
21 listopada 2023, 15:21
Niech żyje kawiorowa lewica!
Odpisz