Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2023, 20:58
Ch.. w to CO2. Sztuczny problem k...a w wyliczanki się bawią. Sadźcie drzewa zamiast siedzieć i pie....ić głupoty.
Odpisz
21 listopada 2023, 18:24
Friendly reminder że tylko 100 korporacji produkuje aż 71% z globalnej produkcji CO2
Odpisz
21 listopada 2023, 18:51
@Ferament: dasz listę? Albo chociaż ile z jakich branż
Odpisz
21 listopada 2023, 18:54
@Kolo_killer: ExxonMobil, Shell, BP i Chevron są najwyżej w rankingu. Ogólnie korporacje zajmujące się wydobyciem paliw kopalnianych.
Odpisz
21 listopada 2023, 19:40
@Ferament: to powodzenia ze zmianami, nawet jakby chcieli
Odpisz
22 listopada 2023, 14:51
@Ferament: *bierze bucha*
A gdyby tak wpie....ić ultra korporacjom, żeby świat stał się lepszy a politycy krajów ultra kapitalistycznych nie byłi sponsorowani ? *Patrzy na USA*
Odpisz
22 listopada 2023, 15:35
@Zloty_bambus:
Odpisz
22 listopada 2023, 19:28
@Ferament: Ciekawi mnie tylko sposób liczenia tych wartości, bo przypuszczam, że są one przyjęte w taki sposób, że jak ktoś tankuje paliwo np. BP to automatycznie idzie to na ich konto.
Nie sądzę, aby faktycznie przy produkcji paliw i olejów (np. BP) wydzielało więcej CO2 niż jest to zawarte w wyprodukowane ropie.
Pytanie tylko, czy w takim wypadku takie dane mają sens?
Odpisz
22 listopada 2023, 19:36
@Pomen: rozliczanie koncernów paliwowych w ten sposób mija się z celem. Przeznaczmy kwadryliony na wynalezienie opłacalnych źródeł odnawialnych
Odpisz
22 listopada 2023, 15:35
"No koleżko, unikaj CO2 abym ja mógł latać odrzutowcem I utrzymywać neutralny poziom"
Odpisz
21 listopada 2023, 17:58
Dokopanie 2/3 da taki sam efekt jak naprawdę porządny łomot 1%
Odpisz
21 listopada 2023, 18:01
@Kolo_killer: wolałbym jednak żeby to oni dostali
Odpisz
21 listopada 2023, 19:02
@Tryusznik: Proletariat 😒
Odpisz
22 listopada 2023, 10:44
@Darwidx: ok panie burżuju
Odpisz
22 listopada 2023, 10:51
@Schabowy_nie_mielony: Jako Żyd, muszę zachować moję wpływy.
Odpisz
22 listopada 2023, 10:43
Ekolodzy, ekoaktywiści i niemiecki rząd zwany UE ☕
Odpisz