Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2014, 11:17
Polska już nie jest demokratyczna. W ustroju demokratycznym to wiekszosc rzadzi i ma prawo wyboru a teraz wszystkie mniejszosci czy to seksualne czy religijne rozkazuja wiekszosciom bo one sa niby ,, dyskryminowane"
Odpisz
30 sierpnia 2021, 22:50
@mtista: kto tobie rozkazuje - polska nie jest tolerancyjnym państwem i dlatego
Odpisz
3 listopada 2019, 21:03
Jak dla mnie. XDDDDD
To mogło być KAŻDE państwo jeśli patrzeć z jakiegoś okresu czasu. MINIMALNIE już rzygam tym całym wpychanym na siłę patriotyzmem.
Że hurr durr kiedyś to w ogóle. A może spróbować żeby tak było teraz? Hm? NIE. NO BO PO CO. TEN HURR DURR HOJNY PIS TO W OGÓLE HURR DURR
Odpisz
9 grudnia 2017, 11:46
Z ostatnim się nie zgadzam.
Odpisz
7 stycznia 2018, 20:53
@MoNka455: Dlaczego?
Odpisz
8 stycznia 2018, 00:15
Nasza armia prawie nigdy nie stanowiła jakiejś imponującej siły, w XVII wieku sytuację podratowała Husaria, ale zbyt długo ona na polach bitewnych skutecznie nie posłużyła.
Odpisz
8 stycznia 2018, 11:25
@MoNka455: Ok. 300lat to nie jest długo?
Odpisz
8 stycznia 2018, 15:27
Jakieś 100 do 200, bo na początku była raczej słabą jednostką i pamiętaj, że nie każdą bitwę wygrywała.W czasach jej użytku bardzo ważna i powszechna była piechota na polach bitew, a nasi piechociarze to była tragedia.Z kozakami by sobie nie poradzili.
Odpisz
18 stycznia 2017, 15:25
Go back!
Odpisz
18 czerwca 2015, 20:45
Tęsknię za tymi czasami...
Odpisz
30 stycznia 2015, 23:38
myślałem że szwecja :)
Odpisz
5 lipca 2014, 16:03
Monarchia uczyniła Polskę wielką.
Demokracja okazała się na przyszłość zgubna.
Odpisz
5 lipca 2014, 21:03
@Ant_1984: Po części demokracja ale w wielkiej mierze ,,złota wolność''
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 13:35
I mózg mój jest rozje**ny
Odpisz
6 lipca 2014, 09:48
wtedy:
Aleksander Jagiellończyk
Zygmunt I Stary
Zygmunt II August
henryk walezy
Anna jagiellonka
teraz?
tusk
cóż...
Odpisz
5 lipca 2014, 17:01
Ja myślałem o Rosji
Odpisz
5 lipca 2014, 17:19
@CityOfAngel: Rosja - nie Europa
Odpisz
5 lipca 2014, 18:53
@KenXo: Ej no ja na wikipedi sprawdziłęm pisało że Rosja też jest!
Wpisz se Państwa Europy i sam zobacz!
Odpisz
5 lipca 2014, 18:57
@KenXo: Stolica Rosji - MOSKWA, a to miasto leży po zachodniej stronie pasma górskiego Ural, więc leży w Europie. A prawo ONZ mówi "Państwo należy do tego kontynentu na którym leży stolica, albo 90% powierzchni tego kraju" - coś takiego (chociaż często przez ONZ jest określana jako "wydzielony kraj")
Więc Rosja leży w Europie :)
Odpisz
6 lipca 2014, 01:47
@PanKtos: W łeb Sobie strzel jeśli mówisz że oficjalnie Rosja jest w Europie...
Odpisz
6 lipca 2014, 01:10
Obstawiałem Niemcy
Odpisz
5 lipca 2014, 20:53
smutne ale prawdziwe :_:
Odpisz
5 lipca 2014, 20:39
myślałam,że rosja lub niemcy...polska???kiedyś było pięknie
Odpisz
5 lipca 2014, 16:59
myslałem że Rosja albo USA ale przeciez usa nie jest w europie... ;p
Odpisz
5 lipca 2014, 17:19
@jacek1s: Rosja nie jest w Europie.
Odpisz
5 lipca 2014, 17:22
@KenXo: o.O serio?... całe życie w kłamstwie :| xd
Odpisz
5 lipca 2014, 17:22
@KenXo: Część Rosji jest w Europie, część w Azji
Odpisz
5 lipca 2014, 17:26
Większa część w Azji...
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2014, 18:21
@KenXo: Co w związku z tym? Ważne że część jest w Europie
Odpisz
5 lipca 2014, 18:23
W części! ale nie należy do unii (no i mają rację)
Odpisz
5 lipca 2014, 18:23
@KenXo: Widzę że minusują gimbusy, bo nie znają się na mapie geograficznej, smutne ._.
Odpisz
5 lipca 2014, 18:24
@jacek1s: Naprawdę? aż tak tępym trzeba być?
Odpisz
5 lipca 2014, 18:27
@jezuz13: co?
Odpisz
5 lipca 2014, 18:42
@jacek1s: ku*wa USA w Europie
Odpisz
5 lipca 2014, 18:53
@ChaseTheACE: USA nie ma w europie...
Odpisz
5 lipca 2014, 19:11
@jezuz13: Co z tego żę nie należy do Unii? Szwajcaria też nie należy do Unii a w Europie jest
Odpisz
5 lipca 2014, 19:13
Jest na KONTYNENCIE europy, co nie znaczy że do niej należy!
Odpisz
5 lipca 2014, 19:35
@jezuz13: Kontynent Europa, a Unia Europejska to nie to samo
Odpisz
5 lipca 2014, 20:27
@jezuz13: Zobacz sobie komentarz PanKtos
Odpisz
5 lipca 2014, 21:01
@jezuz13: Witam kolejnego idiotę dla którego być w Europie = być w Unii Europejskiej... No ku*wa ludzie kiedy wy zrozumiecie, że Unia Europejska nie jest czymś takim co jest przepustką do Europy!!! Tak samo Jakby powiedzieć, że Rzeczpospolita nie była w Europie bo nie była w cesarstwie... Albo, że Imperium Rosyjskie nie było w Europie , mimo że jego granice kończyły się na Odrze!! czyli dalej niż geometryczny ŚRODEK EUROPY... A więc zrozum, że Rosja dawniej była nawet na zachodzie Europy :) A W obecnych czasach jest również w Europie... Serce Rosji leży w Europie, więc nie wciskaj ludziom kitu, że Rosji nie ma w Europie...
Odpisz
5 lipca 2014, 21:38
Tłumacze chyba, że Rosja jest kawałkiem na KONTYNENCIE!!!! europejskim! ale nie należy do samej UNII EUROPEJSKIEJ!!
Odpisz
5 lipca 2014, 21:39
@jezuz13: No i co to ma do rzeczy?! jest w europie? JEST!
Odpisz
6 lipca 2014, 01:46
Jest w Europie?-Nie.
Czepiacie się o mały kawałek, tak kawałek w europie jest, ale Rosja oficjalnie jest w Azji
Odpisz
6 lipca 2014, 11:10
@cichy3215: ,,Mały kawałek'' jeżeli dla ciebie 1/3 terytorium to mały kawałek to gratuluję.... Rosja jest zarówno w Europie jak i w Azji... w Europie leży jej stolica!
Odpisz
6 lipca 2014, 14:37
Tak jest to mały kawałek, dużym kawałkiem mógłbyś nazwać 1/2.
I własnie niecała 1/3 leży w Europie a nie 1/2 i to jest różnica ...
Odpisz
6 lipca 2014, 20:31
Mi chodzi o KONTYNENT EUROPA!!! co TY nazywasz to EUROPA! chodzi nam o to samo więc może rusz tą głową i się domyśl...
Odpisz
7 lipca 2014, 16:31
@jezuz13: No ludzie... kontynent Europa kończy się na paśmie gór URAL... a Rosja przekracza granicę Uralu...
Odpisz
5 lipca 2014, 18:26
polan stronk!
Odpisz
5 lipca 2014, 18:17
smutne :(
Odpisz