Kiedy widzę stado mrówek i mam przy sobie lupę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Rel
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2014, 23:25
wy gadacie o anime a tu je pożar.w lesie NIEŁADNIE xD
Odpisz
29 października 2014, 19:14
@BOSS111: to nie anime
Odpisz
25 sierpnia 2014, 12:50
To się zamieniam w jakiegoś zmutowanego kozła w świecie MLP? Już wychodzę na dwór i do stada mrówek z lupą!
Odpisz
14 sierpnia 2014, 23:21
kiedy mam przy sobie dupę to robię kupeł xD
Odpisz
3 lipca 2014, 21:02
z czego to
Odpisz
4 lipca 2014, 12:18
@emilian02: już gdzieś widziałem te drzewka
Odpisz
23 lipca 2014, 18:55
@emilian02: mlp
Odpisz
5 lipca 2014, 15:01
MLP to gónwo dla dzieci, nawet pedalskie gónwo...
Odpisz
4 lipca 2014, 18:02
Czy tylko ja tego jeszcze nie robiłam?
Odpisz
2 lipca 2014, 23:47
Kolejny gif z "Okiem Saurona" na głowie tajemniczego centaura wtfloljustinternetthings1!one illuminati takie wielkie!
Odpisz
3 lipca 2014, 00:36
@Soberker: W strange hill high jest oko saurona ! on jest w odcinku gdzie zębowa wróżka jest tym kucharzem
Odpisz
3 lipca 2014, 08:46
@Equilibrium: Nie wiem, nie oglądam? O_o
#sauronżyje**rdzo!
Odpisz
3 lipca 2014, 17:11
@Equilibrium: ta bajka jest dla dzieci chorych na dałna i mutacje genetyczne
Odpisz
3 lipca 2014, 17:31
@acocieto666: Ale ja tylko oglądałam 1 odcinek .-. i ja tego właściwie nienawidzę
Odpisz
3 lipca 2014, 17:38
@Equilibrium: mój brat ją ogląda i zna wszystkie piosenki na pamięć. jak trzeba to jade z nim do lekarza ale on mówi że mu nie pomoże nawet psychiatra.
Odpisz
3 lipca 2014, 17:41
@acocieto666: najlepiej użyj hipnozy .-.
Odpisz
3 lipca 2014, 21:00
@acocieto666: Bardziej dla małych dziewczynek ale byłeś blisko:).
Odpisz
3 lipca 2014, 20:16
A wypie*dalaj z tym na Cheezburgera :)
Odpisz
3 lipca 2014, 17:11
Co to za anime?
Odpisz
3 lipca 2014, 17:14
@KenXo: to nie anime
Odpisz
3 lipca 2014, 17:17
@AppleJack222: Anime!
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2014, 17:17
@KenXo: to mlp tego nie zrozumiesz
Odpisz
3 lipca 2014, 17:18
@AppleJack222: Anime!
Odpisz
3 lipca 2014, 17:21
@KenXo: To jest My little pony... MLP to nie anime, bo nie zostało wyprodukowane w Japonii i nie ma charakterystycznej kreski
Odpisz
3 lipca 2014, 17:23
@KenXo: To nie anime, god... To MLP, które nie jest anime.
Odpisz
3 lipca 2014, 17:36
@AppleJack222: stare dobre mlp!
Odpisz
3 lipca 2014, 17:39
@KenXo: To jest My Little Pony FiM, robione w USA przez HASBRO, a nie się kłócisz, że anime -_-
Odpisz
3 lipca 2014, 18:37
@KenXo: To My little pony, tego nie ogarniesz
Odpisz
3 lipca 2014, 20:19
Po pierwsze, anime nie musi być z Japonii (Chińskie, Koreańskie, Hamerykańskie, etc.) Po drugie, z tego co mi mówił mój obeznany w tym temacie kumpel, tak, to jest anime. Jakoś się tam zalicza.
Odpisz
3 lipca 2014, 18:06
Zamieniasz się w jakiegoś wielkiego potwora z rogami... ?
Odpisz
3 lipca 2014, 18:04
gdy widzę stado mrówek i ("przypadkiem") mam ze sobą zapałki/zapalniczkę i dezodorant :)
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2014, 17:25
To zmieniam się w lorda Tireka ?
Odpisz
2 lipca 2014, 17:16
Nosisz ze sobą lupę?
Odpisz
2 lipca 2014, 08:58
Ah to maj litl pony :P
Odpisz