Czasami tak sobie myślę, czy nie zebrać ziomeczków w czworoboku i odpierać ataki brytyjskiej kawalerii. Ale barbarzyńska dzida w tarczy przypomina mi, że jesteśmy w tetsudo.
@polishplayer21: ja czasem tak myślę czy nie zebrać ziomków i nie ustawić się w falandze i odpierać ataki Persów, ale trzepot piór z tyłu przypomina mi że trzeba ratować Wiedeń
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 listopada 2023, 17:12
CESARZA FRANCUZÓW, jakiej Francji, to absolutyszm jakiś a nie wolność równość braterstwo.
Odpisz
24 listopada 2023, 12:38
@Midonik: tak. Gdzie problem?
Odpisz
25 listopada 2023, 00:36
@IkarAviator: tytuł
Odpisz
25 listopada 2023, 00:40
@Midonik: A, fakt, prawda, masz rację. Nie zauważyłem tytułu i myślałem, że masz coś do absolutyzmu
Odpisz
24 listopada 2023, 17:38
Przecie widać że na Barbie
Odpisz
23 listopada 2023, 09:35
Czasami tak sobie myślę, czy nie zebrać ziomeczków w czworoboku i odpierać ataki brytyjskiej kawalerii. Ale barbarzyńska dzida w tarczy przypomina mi, że jesteśmy w tetsudo.
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2023, 16:46
@polishplayer21: ja czasem tak myślę czy nie zebrać ziomków i nie ustawić się w falandze i odpierać ataki Persów, ale trzepot piór z tyłu przypomina mi że trzeba ratować Wiedeń
Odpisz
24 listopada 2023, 14:33
Multikino w galerii Millenium Hall, Rzeszów
Odpisz
24 listopada 2023, 14:01
Vive L'Empereur
Odpisz
23 listopada 2023, 18:56
Ja jadę w tą sobotę
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2023, 13:56
Ja czekający możliwość, żeby pójść do kina
Odpisz
23 listopada 2023, 08:45
Przeczytałam "Kajzer"
Tematycznie
Odpisz
23 listopada 2023, 13:54
@Denominativus: no buł
Odpisz
23 listopada 2023, 08:55
Dostajemy się do Rosji z tym drippem 🥶🔥
Odpisz