Ludzie potrafią 2137 raz wejść na te same grabie sie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2023, 20:14
Ja uczę się na błędach
Np. Komu nie ufać
Odpisz
30 listopada 2023, 00:49
@ArthurMorgan: Ja nikomu nie ufam, nawet sobie
Odpisz
29 listopada 2023, 09:26
Polecam dwubiegunowość i overthinking. Pod tym względem nie ma nic lepszego.
Odpisz
29 listopada 2023, 08:37
Polska gdyby nie wybierali ciągle tych samych złodziei
Odpisz
24 listopada 2023, 20:17
Można też wcale nie robić błędów ubezpieczając się i planując przedwcześnie każdy krok.
Odpisz
24 listopada 2023, 20:20
@TrueStoryGuy: ale wtedy ubezpieczasz się nauczony błędami innych, czyż nie?
Odpisz
24 listopada 2023, 20:30
@BUMPYSIA: Też można, ale kalkulacja każdego czynnika jest bardziej efektywna.
Odpisz
24 listopada 2023, 20:48
@TrueStoryGuy: w sensie kalkulujesz każdy czynnik w celu uniknięcia błędu, bo o każdym wiadomym nam i możliwym błędzie wiemy stąd, że wydarzył się w przeszłości. W konsekwencji jesteśmy nauczeni błędami innych. (wiem, że nie napisałeś, że negujesz taką możliwość, ale już się zapędziłem)
Odpisz
24 listopada 2023, 20:12
*świat gdyby ludzie przyjęli dobre słowo Drzewo1410
Odpisz
24 listopada 2023, 20:15
@wiedeni: Hura dszefo !!!!!!
Odpisz
24 listopada 2023, 20:15
bo jak im powiesz że wejście w grabie to błąd to powiedzą ci spi.....aj, po czym wejdą w te grabie jeszcze 500 razy i będą się zachowywać jakby robili cos genialnego
Odpisz