Koty mistrzami głupich min
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2015, 08:59
nie lubię kotów
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 20:23
@madzia777: rozje*ałaś system ;-;
Odpisz
4 lipca 2015, 21:09
@reLik: no co...nie lubię, nie moja wina ;_;
Odpisz
6 lipca 2015, 20:33
@madzia777: Tez ich nie lubie ;)
Odpisz
7 lipca 2015, 09:25
@Chemical: Szmaty mnie nie lubią .-.
Odpisz
7 lipca 2015, 10:51
@Meuflagiator2000: Jestes wyjatkowy i ciebie lubią ;)
Odpisz
7 lipca 2015, 11:15
@Chemical: Oh please.. stapht... c':
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:02
@Meuflagiator2000: nienawidzę kotów...nawet ciebie...ciebie bym chętnie pocial
Odpisz
2 kwietnia 2016, 07:23
@Chemical: ja was lubię
Odpisz
31 maja 2016, 17:56
@madzia777: BUM
odpowiedź po roku
Odpisz
1 czerwca 2016, 04:03
@daglasio: nie całym roku ;)
Odpisz
1 czerwca 2016, 06:31
@daglasio: ojj 15 dni...
Odpisz
26 czerwca 2016, 12:01
@madzia777: bum po calym roku
Odpisz
11 lipca 2016, 09:21
@panlogin: ponad roku :p
Odpisz
16 lipca 2016, 10:05
@madzia777: ja je lubie ale według mnie jest ich za duż w necie i można się nimi znudzić
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 23:02
@madzia777: co tam kotku? :p
Odpisz
19 lipca 2016, 11:12
@C_O_M_A: No nie wiem, właśnie pewna osoba odpisała mi na baaardzo stary komentarz, a co?
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 11:49
@Meuflagiator2000: przybywam z przyszłości
Odpisz
3 sierpnia 2016, 15:50
@madzia777: bum odpowiedz po niecałym miesiącu
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:16
@rafal603: No ku*wa ;<;
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:31
@Meuflagiator2000: bum odpowiedz po ponad godzinie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:18
@C_O_M_A: dobrze a u ciebie kocie
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:42
@panlogin: bum
Odpisz
10 listopada 2020, 15:34
@madzia777: no i? (Wiem że stary komentarz)
Odpisz
8 listopada 2023, 08:08
@minom321: witaj wędrowcze
Odpisz
14 grudnia 2023, 14:30
@Wojolek10: kimżeś? I jak śmiesz wybudzać mnie ze snu apokaliptycznej zimy?
Odpisz
14 grudnia 2023, 15:49
@lolkowski: Kiedyś ostatnio logował się na stronę zwaną Jeja.pl?
Odpisz
19 grudnia 2023, 11:13
@Wojolek10: jak było cieplej
Odpisz
8 listopada 2023, 08:07
Opie widziałeś kiedyś psa?
Odpisz
19 grudnia 2017, 15:45
śmieszne kotki i koteczki a ja piąteczke daje w mig rym cym cym 😂😂😂😄
Odpisz
19 sierpnia 2017, 21:51
LOL, pamiętam czasy jak to miało 70 ocen i średnia powyżej 4.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:27
ciekawe czy jak bedzie średnia 1 to w końcu to zniknie
Odpisz
4 lipca 2017, 01:31
@Izuchna: zniknęło
Odpisz
22 sierpnia 2016, 20:21
sprzedam kota
Odpisz
31 października 2016, 00:04
@Windows_11: a ja opla
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 15:40
@revan21: po ile ten opel ?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 13:25
@revan21: nadal czekam
Odpisz
2 lutego 2017, 09:54
Odpisz
21 stycznia 2017, 09:00
Odpisz
13 stycznia 2017, 09:16
Odpisz
17 listopada 2016, 22:02
KOOOTYYY
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:01
Nie ku*wa węże.
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:02
@MartellusV14: -_-
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:03
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:08
@MartellusV14: Yyy... nie...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 01:22
kto sądzi że istnieje wiele wymiarów, w każdym jesteśmy kimś innym albo inaczej się zachowujemy?
Odpisz
31 października 2016, 00:05
@KamilKacper: kiedyś nad tym rozmyślałem.W innym świecie nie lubię kebabów cycków i jestem weganem
Odpisz
29 września 2016, 22:39
Powinienem to tu zostawić. Kot koleżanki
Odpisz
21 sierpnia 2016, 23:14
Jak ktoś zgadnie, kiedy to zniknie coś wygra
Odpisz
22 sierpnia 2016, 00:46
@Milord404: Nigdy.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:12
Brawo! Wygrałeś ziemniaka!
Odpisz
26 sierpnia 2016, 08:15
@Milord404: Dzisiaj zniknęło.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 08:15
Nie ma kotów.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:33
Zniknijcie w końcu z najpopularniejszych i z hitów fb pls
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:54
@Hermit: Nawet po aktualizacji? O.o
Odpisz
10 sierpnia 2016, 16:14
@Hermit: Aktualizacja interfejsu a nie najlepszych obrazków :)
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:06
@Domyciahejpasterze: Yhy
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:23
@Hermit: Hermit? wiedziałem że tu jesteś
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:26
hehe, życie fejma
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:29
@Hermit: Musze cię pokonać. En garde!
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:29
En garde. Fight!
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:31
@Hermit: Runda 1... #minutępóźniej nie no , zginąłem . Ale nie poddam się tak łatwo! Round 2 fight
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:33
masz tu ultra rzadkiego pepe z cebulą na zgodę
Odpisz
18 sierpnia 2016, 13:34
@Hermit: Dzienkować
Odpisz