Nigdy tego nie róbcie, największy błąd w moim życiu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Typowy NPC
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Miło z ich strony, śliczne są
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2024, 23:12
ja j.... byłem szkieletorem w wieku 7 lat
fun fact: jak miałem 7-8 lat to waliłem dla smaku rutinoscorbin na pewno powyżej zalecanej dawki, dlaczego? bo mi smakowało.
uhhh, aż mi kwaśno się zrobiło od pisania tego.
Odpisz
2 grudnia 2023, 00:02
A ja lubię takie kwaśne. Trochę jak cukierek
Odpisz
1 grudnia 2023, 18:18
Pfff, a polopiryna się wam kiedyś rozpuściła w buzi???
Odpisz
1 grudnia 2023, 18:00
Odpisz
1 grudnia 2023, 17:11
Ale że kwaśny czy gorzki?
Odpisz
1 grudnia 2023, 17:48
@Dark_Dante: extra kwaśne, jak weźmiesz 8 na raz to dostajesz tętniaka mózgu
Odpisz
28 listopada 2023, 10:37
Podobie z tranem
Odpisz
28 listopada 2023, 10:50
Przeczytałem "z transem" XDDD
Odpisz
28 listopada 2023, 11:28
tran dobry przecież wtf
Odpisz
1 grudnia 2023, 16:19
ja go przegryzam.
Odpisz
28 listopada 2023, 10:46
Dosłownie po przeczytaniu tego poczułem ten kwas xd
Odpisz