Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2023, 09:41
Serio?
Odpisz
29 listopada 2023, 11:45
Powinnismy, jako przyjaciele, wydać jedzących hawajską Włochom na przerobienie na salami
Odpisz
2 grudnia 2023, 13:36
@Schabowy_nie_mielony: rel, hawajska to jakies dziwne wynaturzenie
Odpisz
2 grudnia 2023, 14:33
@Shadow277: gejaki jak zwykle ...jowy gust
Odpisz
2 grudnia 2023, 15:53
@Schabowy_nie_mielony: we Włoszech można kupić hawajską
Hejterzy hawajskiej:
:O
Odpisz
4 grudnia 2023, 07:58
@smierdziel420: a w Polsce można spotkać komunistę, nie oznacza to, że akceptujemy komunistów
Odpisz
4 grudnia 2023, 09:29
@Schabowy_nie_mielony: lepiej dla ciebie jak przestaniesz się oszukiwać i po prostu zaakceptujesz fakt, iż hawajska to pizza
Odpisz
4 grudnia 2023, 10:46
@smierdziel420: hawajska jest taką pizzą jak motor autem
Odpisz
4 grudnia 2023, 18:52
@Shadow277: jak usłyszę powód tego że hawajska to nie pizza to zaakceptuje ten (nie) fakt
Odpisz
4 grudnia 2023, 19:10
@Schabowy_nie_mielony: czemu niby nie akceptujemy komunistów nietolerancyjny faszysto mizogonie???
Odpisz
2 grudnia 2023, 15:50
Jak Polska jest wspomniana w hymnie Włoch?
Odpisz
2 grudnia 2023, 15:25
Baba Jaga kiedy Bab Jaga
Odpisz
2 grudnia 2023, 15:49
@abc34: Nie ten mem :c
Odpisz
2 grudnia 2023, 13:58
Wł*chy? Nigdy przyjaciółmi
Odpisz
28 listopada 2023, 12:02
Ostatnio rozmawiałem o tym z Włochem. Polski nie ma w ich Hymnie gdyż jako hymn używają tylko części utworu, który znajdziecie na Wikipedii. Wycięli nas 🫠
Jesteśmy wspomniani na równi z Włochami jako dzierżącyh jarzmo niewoli Austriackiej, gdyż Austia okupowała Galicję od rozbiorów jak i Wenecję i Lombardię we Włoszech.
Odpisz
28 listopada 2023, 13:01
@Darwidx: Było w pytę + cysorz dobry + common szlachta L
Odpisz
2 grudnia 2023, 12:08
@Denominativus: W pytę było dopiero od 1867, kiedy to Galicja dostała autonomię. Wcześniej trwała silna akcja germanizacyjna. To w ogóle ciekawy paradoks, że w początkowej fazie zaborów austriacki był najbardziej represyjny, a rosyjski najbardziej liberalny. Potem się to całkowicie odwróciło.
Odpisz