Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cziker_z_maka

5 grudnia 2023, 09:41

Serio?

Avatar Schabowy_nie_mielony

29 listopada 2023, 11:45

Powinnismy, jako przyjaciele, wydać jedzących hawajską Włochom na przerobienie na salami

Avatar Shadow277

2 grudnia 2023, 13:36

@Schabowy_nie_mielony: rel, hawajska to jakies dziwne wynaturzenie

Avatar makaron10

2 grudnia 2023, 14:33

@Shadow277: gejaki jak zwykle ...jowy gust

Avatar smierdziel420

2 grudnia 2023, 15:53

@Schabowy_nie_mielony: we Włoszech można kupić hawajską
Hejterzy hawajskiej:
:O

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 grudnia 2023, 07:58

@smierdziel420: a w Polsce można spotkać komunistę, nie oznacza to, że akceptujemy komunistów

Avatar smierdziel420

4 grudnia 2023, 09:29

@Schabowy_nie_mielony: lepiej dla ciebie jak przestaniesz się oszukiwać i po prostu zaakceptujesz fakt, iż hawajska to pizza

Avatar Shadow277

4 grudnia 2023, 10:46

@smierdziel420: hawajska jest taką pizzą jak motor autem

Avatar smierdziel420

4 grudnia 2023, 18:52

@Shadow277: jak usłyszę powód tego że hawajska to nie pizza to zaakceptuje ten (nie) fakt

Avatar makaron10

4 grudnia 2023, 19:10

@Schabowy_nie_mielony: czemu niby nie akceptujemy komunistów nietolerancyjny faszysto mizogonie???

Avatar Anantashesha

2 grudnia 2023, 15:50

Jak Polska jest wspomniana w hymnie Włoch?

Avatar abc34

2 grudnia 2023, 15:25

Baba Jaga kiedy Bab Jaga

Avatar Anantashesha

2 grudnia 2023, 15:49

@abc34: Nie ten mem :c

Avatar Witciu

2 grudnia 2023, 13:58

Wł*chy? Nigdy przyjaciółmi

Avatar Darwidx

28 listopada 2023, 12:02

Ostatnio rozmawiałem o tym z Włochem. Polski nie ma w ich Hymnie gdyż jako hymn używają tylko części utworu, który znajdziecie na Wikipedii. Wycięli nas 🫠

Jesteśmy wspomniani na równi z Włochami jako dzierżącyh jarzmo niewoli Austriackiej, gdyż Austia okupowała Galicję od rozbiorów jak i Wenecję i Lombardię we Włoszech.

Avatar Denominativus

28 listopada 2023, 13:01

@Darwidx: Było w pytę + cysorz dobry + common szlachta L

Avatar
DzikiZbik

2 grudnia 2023, 12:08

@Denominativus: W pytę było dopiero od 1867, kiedy to Galicja dostała autonomię. Wcześniej trwała silna akcja germanizacyjna. To w ogóle ciekawy paradoks, że w początkowej fazie zaborów austriacki był najbardziej represyjny, a rosyjski najbardziej liberalny. Potem się to całkowicie odwróciło.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka