Wojny Germańsko - Bobrzane
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2023, 20:07
Zajebi*ty Boberek00
Odpisz
3 grudnia 2023, 10:14
Wtf czemu to jest na głównej? XD
Odpisz
3 grudnia 2023, 10:25
@AlMalina: Miało dobre oceny
Odpisz
3 grudnia 2023, 13:36
@AlMalina: Podpisałem cyrograf z Bożydarem żeby przeszło :p
Odpisz
3 grudnia 2023, 13:37
@Towarzysz777: Warto było
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2023, 15:36
@Towarzysz777: Well... chciałabym zobaczyć o ile nie masz problemu
Odpisz
3 grudnia 2023, 18:35
@AlMalina: Zrobił klauzulę żeby nie pokazywać innym bo każdy mógłby swoje memy mieć na głównej :p
Odpisz
30 listopada 2023, 18:25
To są Ci starożytni kosmici ?
Odpisz
30 listopada 2023, 18:29
@Darwidx: nie wychylałbym się na twoim miejscu
Odpisz
30 listopada 2023, 18:34
@PanPiernik: Na twoim też nie
Odpisz
30 listopada 2023, 18:44
@PolishDestroyer: szach mat
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2023, 18:46
@PanPiernik: how to get rid of polish in 3 easy steps be like
Odpisz
30 listopada 2023, 18:48
@PanPiernik: Ja w momencie zobaczenia tej mapy:
Odpisz
30 listopada 2023, 19:02
@PanPiernik: Nie no, jest adrenalina gdy strzela do mnie myśliwy i krzyczy coś za mną bym przestał spotykać się z jego żoną w sypialni. (Robi super ciacho 😋)
Odpisz
3 grudnia 2023, 13:41
@bedziemagik: na twoim też nie
Odpisz
3 grudnia 2023, 10:58
Nie ma drogi, Bober na głównej
Odpisz
3 grudnia 2023, 13:39
@Nerius: niemadrogi tu nie ma, tylko Bober
Odpisz
1 grudnia 2023, 10:54
Agent 00 ma rozłam z fakcją agenta 64
Odpisz
30 listopada 2023, 22:33
Antyniemiecki Agent 00 vs Niemiecki Agent 64
Odpisz
30 listopada 2023, 19:01
Lata mijają
ale Blizny przez germanów pozostają
Odpisz
30 listopada 2023, 20:44
@Boberek00: od teraz nienawidzę Niemców
Odpisz
30 listopada 2023, 20:36
Biedne bobry tyle przeszły przez walonych germanców
Odpisz
30 listopada 2023, 18:47
Powinniśmy połączyć siły z bobrami i wspólnie żądać od Niemców reparacji!
Odpisz