Do dziś się nad tym zastanawiam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2023, 16:13
skoro jest podlasie, podkarpacie, to gdzie jest podłodzie?
Odpisz
4 grudnia 2023, 16:10
@Fuwurina: bo Łódź to finalna forma i już niżej się nie da
Odpisz
4 grudnia 2023, 07:34
Żeby gdzieś przetrzymywać zagrożenia dla społeczeństwa
Odpisz
2 grudnia 2023, 17:49
Bo dostęp do bierzącej wody sprzyja rozwojowi przemysłu
Odpisz
30 listopada 2023, 19:54
Pytanie: Dlaczego jest Łódź?
Odpowiedź: Żeby w niej Pływać.
Odpisz
30 listopada 2023, 22:30
@Ronan: chyba na niej
Odpisz
30 listopada 2023, 22:33
@Hacjul: tak naprawdę to powinno być "nią" ale nevermind
Odpisz
30 listopada 2023, 19:53
POTĘŻNY MARIAN BACZAŁ
Odpisz
30 listopada 2023, 19:54
P
Odpisz
30 listopada 2023, 19:54
@Nerius: O
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2023, 19:54
@Nerius: T
Odpisz
30 listopada 2023, 19:54
kto?
Odpisz
30 listopada 2023, 19:55
@Ronan: Ę
Odpisz
30 listopada 2023, 19:55
przyjrzyj się jeszcze raz memowi (diabeł tkwi w szczegółach)
Odpisz
30 listopada 2023, 19:56
@PolishDestroyer: Ż
Odpisz
30 listopada 2023, 19:57
@Ronan: N
Odpisz
30 listopada 2023, 19:58
@Ronan: no to f
Odpisz
30 listopada 2023, 19:59
@PolishDestroyer: Y
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2023, 19:59
@PolishDestroyer: *puste pole*
Odpisz
30 listopada 2023, 20:05
@Ronan: M
Odpisz
30 listopada 2023, 20:06
@Nerius: A
Odpisz
30 listopada 2023, 20:06
@Ronan: R
Odpisz
30 listopada 2023, 20:07
I
Odpisz
30 listopada 2023, 20:08
@Nerius: A
Odpisz
30 listopada 2023, 20:11
N
Odpisz
30 listopada 2023, 20:17
@Nerius: *spacja*
Odpisz
30 listopada 2023, 20:19
@Ronan: B
Odpisz
30 listopada 2023, 20:20
A
Odpisz
30 listopada 2023, 20:22
@Nerius: C
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2023, 20:23
@Nerius: Z
Odpisz
30 listopada 2023, 20:23
Z
Odpisz
30 listopada 2023, 20:24
@Nerius: A
Odpisz
30 listopada 2023, 20:25
@Ronan: Ł
Odpisz
30 listopada 2023, 20:28
@Nerius: we did it guys ^^
Odpisz
30 listopada 2023, 20:29
@Ronan: We did it
Odpisz
30 listopada 2023, 20:28
A przy okazji odpowiadam, Łódź jest aby j...ć...ŻKS
Odpisz
30 listopada 2023, 19:58
Żebyś mógł pływać na wodzie
Odpisz
30 listopada 2023, 19:53
Bo Bóg potrzebował gdzieś miejsca by składować nieudane pomysły
Odpisz
30 listopada 2023, 19:53
bo dolina w ktorej znajdowala sie oryginalna wies byla w ksztalcie lodzi 🤓🤓🤓
Odpisz
2 grudnia 2023, 16:43
@BlackMorbius61: bo według legendy wieś założył chłop który przypłynął tu łodzią
Odpisz