Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2023, 22:13
Jak będę nauczycielką przysięgam nie będę zadawać prac domowych z matematyki
To po prostu nie ma sensu tylko czas zabiera a i tak nikt ich nie robi
Odpisz
2 grudnia 2023, 07:54
@Egirl: Czasami przydaje się trochę porobić jakieś zadania, żeby utrwalić. Lepszym pomysłem byłoby po prostu nie wywierać na to zbyt dużego nacisku i nie dawać jedynek za nie zrobienie, bo już i tak ich umiejętności są oceniane na sprawdzianach.
Odpisz
2 grudnia 2023, 09:40
@Beowulf_: mogę to powiedzieć na przykładzie siebie , mam dobre oceny, nie robię żadnych prac domowych a z matematyki nigdy nam nic nie zadaje
Odpisz
3 grudnia 2023, 13:14
@Egirl: Nie jest to konieczne żeby zdać na pewno, ale zrobienie kilku przykładów może pomóc utrwalić wiedzę i upewnić się, że dobrze robisz.
W klasie też nie wszyscy są tacy sami. Są też mniej bystrzy i im może to rzeczywiście być potrzebne.
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2024, 08:56
@Egirl: Egirl: *Zostaje nauczycielką Polskiego*
Egirl: ogłaszam brak prac domowych z matematyki na moich zajęciach
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2024, 10:09
@JaJestemZWami: nie umiem polskiego
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2024, 10:31
@Egirl: nie trzeba umieć polskiego. Dla mnie najważniejsze co moi nauczyciele od polskiego przekazywali nam w gimbazie nie była to wiedza, a pokazywanie jak mówić swoje zdanie, co jest ważne, bo jak pisze często z dzisiejszą młodzieżą, oni nie potrafią w konwersacje. Jak z kimś pisze chciałabym, aby mój rozmówca umiał dodać coś od siebie. Niestety jak gadam z osobami poniżej 18r życia, powyżej 13, to oni najczęściej nie potrafią skleić zdania.
Z takimi osobami szybko przestaje pisać, bo nie chce mi się prowadzić z nimi monologu.
Co ciekawe osoby poniżej 13r życia z którymi miałam okazję rozmawiać mają podczas konwencji dużo więcej do zaoferowania, dużo chętniej opowiadają coś.
Dlatego najczęściej na swoich rozmówców wybieram osoby 11/13, oraz 20/30.
(Z młodszymi często gadam jak gram w gry online i może dlatego dobrze się z nimi gada, bo podczas gry zawsze jest coś do powiedzenia xxd)
Odpisz
3 stycznia 2024, 10:52
@JaJestemZWami: pjany jesteś
Odpisz
3 stycznia 2024, 10:54
@Egirl: i to jest twoje zdanie aczkolwiek się z nim nie zgadzam.
Odpisz
3 stycznia 2024, 10:56
@Egirl: A poza tym chodz... masz... bo mi zależy. Widzisz?
Odpisz
9 grudnia 2023, 16:04
i tak nigdy ich nie robiłem
Odpisz
5 grudnia 2023, 12:14
U nas w liceum nauczyciel na początku lekcji zawsze pytał, czy ktoś miał problem z zadaniem domowym, a że atmosfera była bardzo przyjazna, to się ludzie nie wstydzili i zgłaszali, i wtedy brał do tablicy i się zadanie rozwiązywało razem. Złoty człowiek, naprawdę zależało mu, żeby każdy zrozumiał temat i sobie poradził potem na maturze.
Odpisz
4 grudnia 2023, 06:58
U mnie w podstawówce chyba co drugie było do domu
Odpisz
3 grudnia 2023, 18:13
Ogólnie zadania domowe to taki słaby pomysł, niektórzy radzą sobie bardzo dobrze wszystko rozumieją ale są zapominalscy i dostają jedynki za brak zadania przez co mają 4 czy 3 na koniec roku kiedy umieją na 6. Są też słabsi, którzy sobie nie radzą, i dosłownie miałem kiedyś sytuacje że kolega powiedział że nie zrobił zadania bo nie potrafił, a naprawdę nie potrafił i dostał jedynke za brak zadania.
Odpisz
1 grudnia 2023, 22:07
Moja babka akurat zawsze robi najpierw trzy najtrudniejsze, a potem daje dwa najprostrze do domu. Złota kobieta
Odpisz
1 grudnia 2023, 22:09
@Bezpaniki: człowiek anioł
Odpisz
1 grudnia 2023, 22:13
@Ronan: ta, ogólnie w porządku babka nawet do pogadania. Nie wiem, szczerze mowiąc to ja nigdy nie miałem złej nauczycielki do matmy, zawsze mi się fajne trafiały
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2023, 18:09
@Bezpaniki: szczęściarz
Odpisz
1 grudnia 2023, 23:20
Rel, mam zadane 10 zadań z matematyki z dwóch różnych tematów
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2023, 22:07
Chodzi o to, że w szkołę trafiła rakieta.
Odpisz