Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fanka_Lokiego

5 grudnia 2023, 16:47

Ponieważ obiady są dla dzieci, które nie dostają do szkoły jedzenia od rodziców, a w więzieniu nie ma się skąd wytrzasnąć jedzenia

Avatar kot0003

17 grudnia 2023, 18:20

@Fanka_Lokiego: Przeczytałam twój komentarz tylko ze względu na nick i zdjęcie profilowe, ale zgadzam się z tobą.

Avatar TrueStoryGuy

4 grudnia 2023, 12:06

Stołówka szkolna wciąż podaje lepsze jedzenie, choć i te jest słabej jakości.

Avatar rozwalgo

11 grudnia 2023, 22:28

@TrueStoryGuy: Kisiel do picia i mielone smażone na Delmie 🥰

Avatar Crln_7

5 grudnia 2023, 22:00

Jeszcze nie słyszałem żeby dziecko płaciło za obiad.

Avatar PewienKtosiek

6 grudnia 2023, 00:43

@Crln_7: No to zazwyczaj rodzice płacą ale praktycznie w każdej podstawówce czy szkole średniej która ma jadalnie obiady są odpłatne (moim zdaniem tak nie powinno być)

Avatar Crln_7

6 grudnia 2023, 06:35

@PewienKtosiek: no niestety, taki mamy klimat, jak chodziłem do gimby to musieli rodzice bulić za obiady, ale i tak długo się nie napłacili bo żarcie było tak tragiczne, że wolałem aby mi mama zrobiła więcej kanapek niż to jeść, a później w szkole średniej to już nawet stołówki nie było.

Avatar Anantashesha

5 grudnia 2023, 16:40

Ponieważ zarówno kapitalizm jak i sprawiedliwość karna są ch*jowymi pomysłami

Avatar Legnicki

5 grudnia 2023, 20:19

@Anantashesha: jaki jest jakkolwiek działający zamiennik kapitalizmu?

Avatar Anantashesha

5 grudnia 2023, 20:37

@Legnicki: A co rozumiesz przez zamiennik kapitalizmu?

Avatar Legnicki

5 grudnia 2023, 20:38

@Anantashesha: w sensie co jak nie kapitalizm?

Avatar Anantashesha

5 grudnia 2023, 20:39

@Legnicki: Na przykład socjaldemokracja? Socjalizm zielony? Komunizm? Feudalizm? Trybalizm? Monarchia? Jest masa innych systemów, o co konkretnie pytasz?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 grudnia 2023, 21:20

@Anantashesha: komunizm, feudalizm, trybalizm i monarchia XDDD
odkleja sroga

Avatar Legnicki

10 grudnia 2023, 21:48

@Anantashesha: myślę że taka np. monarchia nie jest zamiennikiem kapitalizmu

Avatar Anantashesha

10 grudnia 2023, 23:06

Dlaczego? Są to zdecydowanie inne ustroje niż kapitalizm. Chyba mi nie powiesz że feudalizm i kapitalizm to to samo? xd

Avatar Anantashesha

10 grudnia 2023, 23:06

@Legnicki: To powiedz proszę co masz na myśli przez zamiennik kapitalizmu :)

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2023, 19:44

@Anantashesha: coś lepszego od tego?

Avatar Anantashesha

11 grudnia 2023, 19:46

No to trzeba było tak od razu :)
W takim układzie zostaje nam chociażby socjaldemokracja, socjalizm zielony, a jak ludzie się trochę zmienią i dorosną to nawet akom.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2023, 19:52

@Anantashesha: anarchia to zawsze naiwność

Avatar Anantashesha

11 grudnia 2023, 20:50

Co masz na myśli?

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2023, 20:51

@Anantashesha: zakładanie że losowi ludzie bez organizacji będą chcieli dobrze dla innych

Avatar Anantashesha

11 grudnia 2023, 20:53

Widzisz, dlatego napisałam "jak ludzie się trochę zmienią i dorosną". Uważam że przy odpowiedniej inżynierii społecznej jest to możliwe w ciągu nawet kilku pokoleń, ale nie byłabym aż tak optymistyczna żeby zakładać że moglibyśmy teraz wprowadzić taki system i by zadziałał :)
Niemniej jednak, jeżeli założymy że miałby szansę zadziałać, to jest on dużo lepszą alternatywą dla kapitalizmu.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2023, 16:18

Bo szkoły są instytucjami gorszymi niż więzienia porównując proporcjonalnie do winy ludzi którzy w obu miejscach przebywają

Avatar Wojolek10

5 grudnia 2023, 15:54

Nie ma różnicy

Avatar IkarAviator

4 grudnia 2023, 13:32

Bo dzieci idą do szkoły za nic, a przestępcy musieli czegoś dokonać. Porozmawiamy jak smarkacz przemyci tyle samo koksu przez granicę, co pan spod piętnastki

Avatar BUMPYSIA

4 grudnia 2023, 11:25

w zakładach karnych nie ma opjerdalania się, tam też często pracują i dostają jakieś pieniądze, które mogą wydać w sklepiku

Avatar Denominativus

4 grudnia 2023, 11:33

@BUMPYSIA: Czyli mówisz, że bardziej opłaca się być więźniem niż uczniem?

Avatar BUMPYSIA

4 grudnia 2023, 11:35

@Denominativus: nie, to ty powiedziałaś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Nie po oczach

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka