Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

12 grudnia 2023, 14:20

Akap to dosłownie najgorszy system o jakim można pomyśleć

Avatar Figarus

12 grudnia 2023, 16:49

@Anantashesha: Jest jeszcze komunizm.

Avatar Anantashesha

12 grudnia 2023, 17:11

@Figarus: Komunizm jest ch*jowy, ale akap jeszcze gorszy.

Avatar Grewest

12 grudnia 2023, 23:07

@Anantashesha: To ja was pogodzę. Anarchokomunizm.

Avatar Anantashesha

12 grudnia 2023, 23:28

@Grewest: Anarchokomunizm to nie jest ani anarchia, ani komunizm, ani coś pomiędzy, ani połączenie tych dwóch. To zupełnie inna sprawa i nie sugeruj się tu nazwą, bo etymologia to nie wszystko. Akom to prawdę mówiąc system idealny - jeśli jest możliwy. Jeśli jest niemożliwy to zmienia się w akap i jesteśmy w punkcie wyjścia.

Avatar rumcajschr

13 grudnia 2023, 14:34

@Anantashesha: Akap to po prostu neo-feudalizm, elo

Avatar Anantashesha

13 grudnia 2023, 16:27

@rumcajschr: Nie wiem. Nie wydaje mi się żeby tak było, ale na pewno to i to jest ch*jowe.

Avatar bolszewik30

14 grudnia 2023, 18:11

@Anantashesha: Ekhem*Narodowy Socjalizm*Ekhem

Avatar Anantashesha

14 grudnia 2023, 20:45

@bolszewik30: Tak, ch*jowych systemów jest dużo, wszyscy to wiemy. Akap jest nadal najgorszy ze wszystkich.

Avatar
Hamczurk

18 grudnia 2023, 14:09

@bolszewik30: @Anantashesha akom jest jeszcze kurde głupszy

Avatar Orzechowy

9 grudnia 2023, 22:15

Przecież Bezos i oligarchowie żywo interesują się interesem obywateli!!! sprywatyzować drogi, policje i wszysko!!!

Avatar Rey_Palpatine

12 grudnia 2023, 15:03

@Orzechowy: to chyba cyberpunk reference

Avatar Orzechowy

12 grudnia 2023, 15:20

@Rey_Palpatine: też kawento reference ale zgadłeś/aś

Avatar PyraJejanska

12 grudnia 2023, 16:10

@Orzechowy: j...ne korposzczury z Arasaki chcą mi odebrać wolność

Avatar Grewest

12 grudnia 2023, 23:10

@Orzechowy: Kapitaliści nie muszą się czymś interesować aby coś dobrze funkcjonowało. Ponieważ jak coś dobrze funkcjonuje to przynosi zysk.

Problem z prywatyzacją dróg leży w innym miejscu. Jeśli droga należy do ciebie, to masz monopol na poruszanie się. Więc nie ma "gry rynkowej"

Avatar Orzechowy

12 grudnia 2023, 23:13

@Grewest: na dodatek ludzie by pobierali myta za przejazd przez swój kawałek, a swobodna wymiana gospodarcza jest korzystna, co widać na przykładzie otwarcia granic w 2004r roku

Avatar Nikokos9097

12 grudnia 2023, 22:45

Szukam człowieka, który udowodni niesłuszność nihilizmu

Avatar Schabowy_nie_mielony

11 grudnia 2023, 12:42

A czy anarchizm to nie jest dosłownie brak praw, ustroju, każdy za siebie?

Avatar WujekFoliarz

12 grudnia 2023, 14:11

Avatar
Polymorphism1

9 grudnia 2023, 18:44

do sklepu wchodzą: 14-latek socjalista specjalista od ekonomii homoseksualista i anarchista a sklepikarz na to:
- nie mam dla ciebie żadnych ankietek dzisiaj

Avatar OwOcomedy

10 grudnia 2023, 00:38

komentarz obrazkowy

Avatar Rapowicz

9 grudnia 2023, 20:26

ktoś to obejrzał? a poza tym było

Avatar piotrkacz

9 grudnia 2023, 19:04

ego wyrąbało poza skalę w tytule materiału

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Nie są aż takie pyszne

To musiało być męczące

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka