A takim ludziom pomników nie stawiają...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Nie znoszę kleszczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2014, 11:44
Takim ludziom nie postawią pomnika, tylko wolą stawiać jakieś pedalskie tęcze. Na ch*** to komu?
Odpisz
18 września 2019, 09:53
@Raptor4: tecza to znak przynierza z Bogiem
Odpisz
7 lipca 2014, 17:38
Na pierwszy rzut oka myślałem, że to Clint Eastwood. XD
Odpisz
4 lipca 2014, 08:38
To jest POlska komunistom pomniki by nastawiali emeryturę kilka tysięcy a bohaterom dadzą dupną emeryturę i mają ich w dupie.... do dupy ten kraj (ale dupny komentarz)
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 01:45
@Assasin666: Dokładnie. A z pogrzebu Jaruzelskiego zrobili pogrzeb narodowy... Nie mówiąc już o tym, że na spotkaniach SLD śpiewa się komunistyczne międzynarodówki... Bauman (agent bezpieki, morderca AK-owców) jest poważanym profesorem i pisze dla maturzystów próbne egzaminy... Prawdziwych bohaterów możemy poznać tylko w Internecie, nie w szkole, czy telewizji.
Odpisz
4 lipca 2014, 18:10
Do generała się nie startuje!
Odpisz
3 lipca 2014, 12:13
coś za dużo kazimierzów...
Odpisz
3 lipca 2014, 12:17
@Payroman: To nie ten sam co z 2 demotywatora...
Odpisz
3 lipca 2014, 12:53
nie chodzi mi o to że to ci sami (bo masz racje nie są) tylko chodzi mi o imiona :)
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2014, 13:13
@Payroman: No to masz racje. PS. to ja (maksio3).
Odpisz
3 lipca 2014, 13:25
@Pablito89: a spoko :>
Odpisz