memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 grudnia 2023, 13:43
co to jest w takim razie?
Odpisz
9 grudnia 2023, 16:29
@MasloPolskie: Nie wiem jak ty ale ja ty widzę wszystkie cechy z dolnego panelu oprócz szczęnięcych ust.
9 grudnia 2023, 17:49
@Darwidx: tak
Edytowano - 9 grudnia 2023, 19:19
@MasloPolskie: Wąż Eskulapa
12 grudnia 2023, 19:00
@MasloPolskie: python
12 grudnia 2023, 19:04
zgadza się, 10 punktów dla ciebie
12 grudnia 2023, 19:55
@MasloPolskie: "Co dwie głowy to nie jedna, ale jak to sra."
12 grudnia 2023, 20:17
to są dwa węże, leżą na sobie
12 grudnia 2023, 20:22
@MasloPolskie: właśnie brakowało mi w tym memie, żeby był trzeci panel: "Jak informatycy widzą pytona"
13 grudnia 2023, 07:07
@MasloPolskie: Z jednej strony swastyka w barwach Ukrainy, z drugiej dwa siedzące amogusy
13 grudnia 2023, 07:06
Łoł widziałem to wczoraj na losowych więc było
13 grudnia 2023, 00:14
Trzeba przyznać, że słodkie
12 grudnia 2023, 19:01
12 grudnia 2023, 23:29
Ale ona jest wężem, to tak jakby człowiek napisał że człowiek to najlepszy gatunek
12 grudnia 2023, 20:19
danger noodle :3
9 grudnia 2023, 13:36
Węże są uwu
9 grudnia 2023, 12:49
Wężą piesek
9 grudnia 2023, 12:48
Było
9 grudnia 2023, 12:42
było ale nie znajdę linka więc udawajmy że nie było
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2023, 13:43
co to jest w takim razie?
Odpisz
9 grudnia 2023, 16:29
@MasloPolskie: Nie wiem jak ty ale ja ty widzę wszystkie cechy z dolnego panelu oprócz szczęnięcych ust.
Odpisz
9 grudnia 2023, 17:49
@Darwidx: tak
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2023, 19:19
@MasloPolskie: Wąż Eskulapa
Odpisz
12 grudnia 2023, 19:00
@MasloPolskie: python
Odpisz
12 grudnia 2023, 19:04
zgadza się, 10 punktów dla ciebie
Odpisz
12 grudnia 2023, 19:55
@MasloPolskie: "Co dwie głowy to nie jedna, ale jak to sra."
Odpisz
12 grudnia 2023, 20:17
to są dwa węże, leżą na sobie
Odpisz
12 grudnia 2023, 20:22
@MasloPolskie: właśnie brakowało mi w tym memie, żeby był trzeci panel: "Jak informatycy widzą pytona"
Odpisz
13 grudnia 2023, 07:07
@MasloPolskie: Z jednej strony swastyka w barwach Ukrainy, z drugiej dwa siedzące amogusy
Odpisz
13 grudnia 2023, 07:06
Łoł widziałem to wczoraj na losowych więc było
Odpisz
13 grudnia 2023, 00:14
Trzeba przyznać, że słodkie
Odpisz
12 grudnia 2023, 19:01
Odpisz
12 grudnia 2023, 23:29
Ale ona jest wężem, to tak jakby człowiek napisał że człowiek to najlepszy gatunek
Odpisz
12 grudnia 2023, 20:19
danger noodle :3
Odpisz
9 grudnia 2023, 13:36
Węże są uwu
Odpisz
9 grudnia 2023, 12:49
Wężą piesek
Odpisz
9 grudnia 2023, 12:48
Było
Odpisz
9 grudnia 2023, 12:42
było ale nie znajdę linka więc udawajmy że nie było
Odpisz