Tym razem chyba ładnie jest
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Deal życia
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2024, 01:33
bruh
Odpisz
13 grudnia 2023, 17:48
nie gadaj, ostatni tydzień całkiem ładnie było, teraz dopiero się stopił śnieg
Odpisz
13 grudnia 2023, 12:33
ale teraz w listopadzie i teraz to napadało przez moment.
Odpisz
13 grudnia 2023, 11:36
Udało mi się złapać trochę zimy. Mi wystarczy na razie
Odpisz
13 grudnia 2023, 10:57
Chcesz poczuć zimę? Słuchaj black metalu
Odpisz
13 grudnia 2023, 10:42
no mi sie wlasnie tak podoba....
Odpisz
13 grudnia 2023, 10:23
Hejter zimy zlokalizowany
Uruchamiam protokół ANH11
Odpisz
10 grudnia 2023, 18:55
Czy ja tu widzę pointing wojaka po prawej?
Odpisz
10 grudnia 2023, 15:09
Ludzie lubią zimę, bo w śniegu łatwiej chować trupy.
Odpisz
10 grudnia 2023, 14:01
Od dekady zima jest praktycznie Jesienią 2
Odpisz
10 grudnia 2023, 14:39
@Boberek00:
Fall 2: Christmass boogaloo
Odpisz
10 grudnia 2023, 13:25
a u mnie śnieży :3
Odpisz
10 grudnia 2023, 13:39
@Xelven: Śnieży?
Odpisz
10 grudnia 2023, 13:24
Tak to jest piękny widok
Odpisz
10 grudnia 2023, 13:17
Więcej tych enterów tam wsadź
Odpisz