Jak ja, ku*wa, kocham lato...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nwm co ze mną nie tak
Mnie wolno
Deal życia
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2017, 10:29
Tiaa,bo ty masz futro i nie skończysz jak skwarka.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:47
a ja nie gorąco wszędzie te małe latające gówna słońce jest bezlitosne i dzień jest długi jedynym pozytywem lata są wakacje
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:04
takiego samego mam delfika
Odpisz
6 lipca 2014, 15:11
jak ja nienawidzę lata...
Odpisz
6 lipca 2014, 15:59
@slenderr: Witaj w klubie.
Odpisz
6 lipca 2014, 22:30
@slenderr: Ja nienawidzę zimy.
Odpisz
7 lipca 2014, 09:03
a ja kocham zimę
Odpisz
8 lipca 2014, 00:51
@slenderr: Za zimno w zimę xD W lato to chociaż można się ochłodzić na basenie, albo lodami. A zima to tylko zimno ; /
Odpisz
9 września 2014, 21:18
@slenderr: WTF? czemu?
Odpisz
6 lipca 2014, 22:30
Zabierzcie mnie tam.
Odpisz
6 lipca 2014, 19:29
Taaa... chcesz jechać nad morze jesteś zdrowy jak ryba to nie, nie w tym roku i dalej siedzisz na jeja...
Odpisz
6 lipca 2014, 14:25
tak wszystkich to interesuje
Odpisz
6 lipca 2014, 14:15
A ja ku*wa nie kocham lata bo jest w cholerę gorąco i wolę siedzieć przed kompem bo jestem piep**onym nerdem!
Odpisz
6 lipca 2014, 14:20
~typowy polak
Odpisz