Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

14 lipca 2017, 10:29

Tiaa,bo ty masz futro i nie skończysz jak skwarka.

Avatar ptasznik5

12 sierpnia 2016, 17:47

a ja nie gorąco wszędzie te małe latające gówna słońce jest bezlitosne i dzień jest długi jedynym pozytywem lata są wakacje

Avatar michalosin

27 stycznia 2016, 22:04

takiego samego mam delfika

Avatar slenderr

6 lipca 2014, 15:11

jak ja nienawidzę lata...

Avatar Axl_MMX

6 lipca 2014, 15:59

@slenderr: Witaj w klubie.

Avatar
Tyniaaa

6 lipca 2014, 22:30

@slenderr: Ja nienawidzę zimy.

Avatar slenderr

7 lipca 2014, 09:03

a ja kocham zimę

Avatar
Tyniaaa

8 lipca 2014, 00:51

@slenderr: Za zimno w zimę xD W lato to chociaż można się ochłodzić na basenie, albo lodami. A zima to tylko zimno ; /

Avatar mandziak

9 września 2014, 21:18

@slenderr: WTF? czemu?

Avatar
Tyniaaa

6 lipca 2014, 22:30

Zabierzcie mnie tam.

Avatar kaka77

6 lipca 2014, 19:29

Taaa... chcesz jechać nad morze jesteś zdrowy jak ryba to nie, nie w tym roku i dalej siedzisz na jeja...

Avatar sarna3773

6 lipca 2014, 14:25

tak wszystkich to interesuje

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2014, 14:15

A ja ku*wa nie kocham lata bo jest w cholerę gorąco i wolę siedzieć przed kompem bo jestem piep**onym nerdem!

Avatar jacek1s

6 lipca 2014, 14:20

~typowy polak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nwm co ze mną nie tak

Mnie wolno

Deal życia

Zdeklasowani znowu

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka