Nie chciałbym z tego oberwać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Drewniany kominek
Deal życia
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2014, 19:23
najpewniej tym oberwiemy w III wojnie światowej
Odpisz
3 lipca 2014, 19:36
takie nawet w II wojnie światowej używano po prostu to jest armata przeciwlotnicza
Odpisz
3 lipca 2014, 20:29
najpewniej to my oberwiemy w III WŚ bombą atomową
Odpisz
3 lipca 2014, 20:39
@bylejakbylegdzie: Lub przeciw pancerna ;P
Odpisz
3 lipca 2014, 22:51
@gonzal11: Nie, ppance nie miały takiej szybkostrzelności, jeśli efektywnie penetrowały pancerz. A poza tym były po prostu nieskuteczne, bo były roznoszone w pył przez czołgi.
Odpisz
3 lipca 2014, 23:25
@Fobi96: a po co by mieli marnować bomby atomowe na polskę :D???
Odpisz
4 lipca 2014, 09:18
@Jejowicz: niemieckie 88 były armatami przeciwlotniczymi ale sprawdziły się też dobrze na piechotę i czołgi szczególnie wyśmienicie dały sobie radę na terenach rosyjskich gdzie jest duża otwarta przestrzeń
Odpisz
4 lipca 2014, 09:19
@Filek: a opad radioaktywny?
Odpisz
4 lipca 2014, 12:12
to jest broń amerykańska i strzela 2 rodzajami pocisków :
-airburts (poczytaj jak nie wiesz)
-przeciwpancerna
to działko ma przełączane pociski.A sterowanie działka odbywa się w centrum dowodzenia.
Na całe szczęście my jesteśmy sojusznikami ameryki
Odpisz
4 lipca 2014, 17:47
@bylejakbylegdzie: lub przeciw żydowa
Odpisz
8 sierpnia 2015, 10:40
@gonzal11: e bomba ppance to na pewno miasta by nie rozpierdo..ła! a atomówka to kurde ka boom nie ma miasta ;-;
Odpisz
8 sierpnia 2015, 10:42
@bylejakbylegdzie: no jeśli czołgi by jechały to ten ,opad'' to by chyba nic nie zrobił a po za tym opar a nie opad
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:20
@Fobi96: niby od kogo?
Odpisz
18 stycznia 2020, 20:15
@Fobi96:
Za niedługo się przekonamy.
Odpisz
3 lipca 2014, 23:45
w koncu nie ma nic o demokarcji ( wiem ze tym komentarzem o tym przypomnialem i bardzo za to przepraszam)
Odpisz
3 lipca 2014, 23:26
Naboje 9m :D
Odpisz
3 lipca 2014, 20:00
Why not?
Odpisz
3 lipca 2014, 19:32
shut up and take my democracy
Odpisz
3 lipca 2014, 19:20
PIZGA ŚWIECĄCYMI PARÓWAMI!
CHCĘ TO! >:D
Odpisz