Jak już nieśmieszne to sry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2023, 20:29
Przynajmniej nie zeżarliśmy premiera jak Holendrzy
Odpisz
15 grudnia 2023, 07:39
@KittyQueen: Brzmisz jakbyś stawiał Braunowi wyzwanie
Odpisz
15 grudnia 2023, 09:12
@KittyQueen: jeszcze
Odpisz
15 grudnia 2023, 10:18
@Ibermo: o nie
Odpisz
15 grudnia 2023, 22:44
@KittyQueen: w sumie czy byłoby szkoda?
Odpisz
16 grudnia 2023, 10:18
@piotrkacz: Niby nie ale żaden nie będzie lepszy
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:39
specjał na 500k odj...ny
na 1000k zrobią w sejmie battle royale
Odpisz
15 grudnia 2023, 07:51
@Sebv2: 1000k... Masz na myśli milion?
Odpisz
15 grudnia 2023, 15:30
@Sebv2: Well... Kanał brnie w subskrybcje i już jest 625k subów także możliwe że 1M będzie niebawem
Odpisz
15 grudnia 2023, 17:13
@MeenziPL: W skrócie 1kk
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:26
o dziwo, pokrywa się z mapą krajów gdzie komendant policji wystrzelił granatnik w swoim biurze
Odpisz
14 grudnia 2023, 23:33
a także krajów gdzie magik skoczył z bloku, fascynujące nie?
Odpisz
14 grudnia 2023, 14:41
Żadne szanujące się państwo nie okazuje jakiegoś gówna w swoich budynkach państwowych
Odpisz
14 grudnia 2023, 15:01
@Crln_7: Po tym co odje**ł Braun to teraz jakbyś uznał że w sejmie menory nie powinno być to powiedzą że popierasz działanie Brauna. Normalnie hipokryzja do potęgi. Z resztą ja zaczęłam mniej popierać marszałka sejmu za brak przywołania do porządku posłanki Anny Żukowskiej za niezgodny z prawem wniosek
Odpisz
14 grudnia 2023, 17:34
@AlMalina: popieram i tak działanie Brauna. A ta cała Żukowska, ja pie....e, co to i kto to jest, kto oglądał i ogląda jej wypowiedzi i jeszcze ją popiera, jest tak samo chory jak ona, i dla takich osób jest szpital dla obłąkanych.
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:36
@Crln_7: https://obamawhitehouse.archives.gov/blog/2015/12/15/hanukkah-white-house-2015-%E2%80%93-memories-menorahs-and-maccabeats
Odpisz
14 grudnia 2023, 23:18
@Grewest: jankeslandia to nie szanujący się kraj 💀
Odpisz
14 grudnia 2023, 13:15
po co ten cudzysłów
Odpisz
14 grudnia 2023, 13:24
@Koscioglow: żebyś się pytał
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2023, 13:25
@Koscioglow: dla ciekawskich dzieciaków
Odpisz
14 grudnia 2023, 16:11
@Maslo_Jajeczne: chcialem napisac to samo ale brat mnie zablokowal f
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:29
@Koscioglow: odblokuj BlackMorbius61
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:36
@Maslo_Jajeczne: nie ma nic za darmo
Odpisz
14 grudnia 2023, 19:07
@Koscioglow: da ci pupy
Odpisz
14 grudnia 2023, 19:39
@Maslo_Jajeczne: po co mi, pewnie nawet jej nie myje
Odpisz
14 grudnia 2023, 19:45
@Maslo_Jajeczne: na kiego wała miałby to robić?
Odpisz
14 grudnia 2023, 19:48
żeby go odblokował?
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:00
@Maslo_Jajeczne: a co będzie z tego mieć?
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:16
będzie mógł napisać to, co ja napisałem
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:52
@Maslo_Jajeczne: nie obchodzi mnie to
Odpisz
14 grudnia 2023, 21:56
@Maslo_Jajeczne: jak już widział to na co mu to widzieć znowu
Odpisz
14 grudnia 2023, 14:03
Tylko polska ma sejm ale ok
Odpisz
14 grudnia 2023, 14:31
Po angielsku nazwaliby to "lower house", ale powinno być bardziej "bigger house", ponieważ nasze izby parlamentu są równe.
Odpisz
14 grudnia 2023, 15:19
@Darwidx: po angielski to się nazywa "same"
Odpisz
14 grudnia 2023, 15:28
@ptasznik5: Chodzi o rozmiar izby, trzeba je jakoś wyróżniać, a te niższe oraz sejm są większe, bo reprezentują większe grupy.
Odpisz
14 grudnia 2023, 20:50
@Darwidx: no tak. Sejm to Polska nazwa własna na izbę niższą parlamentu.
Odpisz
14 grudnia 2023, 20:52
No to przetłumaczy się mema na angielski jako tako i będzie kolejny raz gdy Polska na ustach wszystkich.
Znaczy nie popieram, ale zaraz ktoś to zrobi.
Odpisz
14 grudnia 2023, 17:04
Na Białorusi brak danych
Odpisz
14 grudnia 2023, 13:38
A nie żydowski świecznik?
Odpisz
14 grudnia 2023, 13:48
@KasjanTV: nie trolluj
Odpisz
14 grudnia 2023, 13:25
o nie mem po hińsku ale wybaccie
Odpisz