Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mastersuchar

27 listopada 2016, 13:33

Pij pij pij pij

Avatar sererserowski

7 kwietnia 2018, 11:16

@mastersuchar: ale w tych czasach to były syropy po co ma pić?

Avatar ty1an_yt

9 kwietnia 2021, 12:01

@sererserowski: a czemu ma nie wypić?

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2020, 22:50

Wypij, na pewno jeszcze dobra

Avatar robogirl

5 lipca 2014, 19:35

Od tej coli,
To się we łbie troszku popie**oli.

Avatar kozakfull

5 lipca 2014, 23:47

@robogirl: Z tego co wiem to do coli dodawali kokainę jeszcze kiedy była legalna.

Avatar robogirl

6 lipca 2014, 18:41

@kozakfull: I o to chodziło.

Avatar MrStick

4 października 2014, 14:33

@robogirl: to było przed 1910 rokiem jak pamiętam

Avatar AngryBird

12 lutego 2015, 21:25

@kozakfull: To dlatego COCA Cola?

Avatar kozakfull

13 lutego 2015, 12:05

@AngryBird: podejrzewam że tak bo dodawali do niej liście koki z których robi się kokainę oraz orzechów koli.

Avatar ty1an_yt

9 kwietnia 2021, 12:02

@kozakfull: koka - krasnodrzew pospolity z którego można zaparzać herbatę. (koka to nie kokaina).

Avatar Kielbasisko

7 lipca 2014, 20:02

No cóż... Ja też bym chciała żeby mnie ktoś w końcu wyjął za tej kanapy.

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2014, 12:47

wypij XD

Avatar the21gryzon

6 lipca 2014, 09:51

w takim stanie, nieotwierana, kolekcjonerzy z wielką przyjemnością dołączą ją do kolekcji xd

Avatar wilk24

5 lipca 2014, 19:12

Więc te pepsi ma dobry rocznik :P

Avatar ziomek2009

5 lipca 2014, 18:02

Pij!!!

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 16:37

Cola-Pepsi, Pepsi-Cola, nasi chłpcy grają w LoLa. :F

Avatar MrocznyWilk

5 lipca 2014, 15:37

Wypić albo nie wypić- oto jest pytanie.

Avatar kamykPL

5 lipca 2014, 16:10

@MrocznyWilk: wypiłbym...

Avatar acocieto666

5 lipca 2014, 15:04

sprzedaj ją za 4000

Avatar KenXo

5 lipca 2014, 14:03

Dlaczego taka niska ocena?

Avatar hawaje22

5 lipca 2014, 14:04

@KenXo: czekaj będzie jeszcze dobra

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 14:05

@hawaje22: No i już jest.

Avatar hawaje22

5 lipca 2014, 14:07

widzisz? ;)

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 14:44

@hawaje22: Nie, słyszę. :P

Avatar sectus

5 lipca 2014, 14:25

wypij

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 14:15

I co? mam bić brawa?

Avatar volf360

5 lipca 2014, 14:12

kolekcjoner może kupić ją za wysoką cenę :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka