Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2020, 11:17
Zło(to)
Odpisz
25 czerwca 2016, 12:18
Dlaczego na jeja pokazują porno ?!
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:33
@kronim: Bo to był 2014
Odpisz
1 sierpnia 2017, 18:49
@FeelingBro: aha...
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 21:35
GTA SA na zmienionych postaciach :P
PS: chyba
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 21:38
@Lekki69: Raczej 3, ale ja się akurat na GTA nie znam :p
Odpisz
7 lipca 2014, 22:32
@kamdab: Obaj w błędzie - to GTA 4 jest.
Odpisz
8 lipca 2014, 00:54
@Lekki69: A nie przypadkiem Gmod?
Odpisz
8 lipca 2014, 12:49
@Gurdzio56: Mój błąd chciałem napisać 4. Cóż chciałem napisać cztery. Idiota ze mnie, ale jak mówię do GTA nawet się nie dotykałem
Odpisz
8 lipca 2014, 15:57
@Lekki69: tak to jest gta sa
Odpisz
10 stycznia 2015, 09:16
@Lekki69: to jest GTA sa Ze skinem a i przy okazji obok groove street jest klub ze striptizem "pig pen"
Odpisz
24 listopada 2014, 14:50
Ale dupny gif Xd
Odpisz
3 października 2014, 08:43
Panowie, koniec Fapowania xD
Odpisz
8 lipca 2014, 20:46
Ulepimy dziś bałwana?
Odpisz
9 lipca 2014, 20:58
@PanKtos: polska wersja i tak dupna...
Odpisz
8 lipca 2014, 18:43
em,taaa...
Odpisz
8 lipca 2014, 18:00
WTF
Odpisz
4 lipca 2014, 23:42
WTF is this shit?
Odpisz
7 lipca 2014, 21:06
@as13zx: Ty nam powiedz ty zboczeńcu!
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 21:38
@as13zx: wyobraź sobie moją reakcję xD Dalej pamiętam czemuś zmienił avek
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 21:45
@kamdab: :_: Nie wstawaj, idę dobić.
Odpisz
8 lipca 2014, 12:50
@as13zx: Za Późno :P
Odpisz
8 lipca 2014, 11:03
Według mnie lepsze to niż oryginał. Dalej, minusujcie ._.
Odpisz
8 lipca 2014, 11:51
@darcus: Wal się, dam ci za to plus w górę >:-D i co teraz ?
Odpisz
8 lipca 2014, 12:01
@frazeologizm: Teraz... Nie wiem co ._.
Odpisz
8 lipca 2014, 10:45
"Zbudujemy bałwana" XD
Odpisz
8 lipca 2014, 09:25
czo ten niko bellic się zmienił D:
Odpisz
7 lipca 2014, 23:09
Niezłe
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2014, 22:50
Wut?
Odpisz
7 lipca 2014, 21:56
I JUZ WIESZ ŻE
PRZESADZIŁEŚ Z MODAMI DO GTA
Odpisz