Chyba trzeba się za siebie wziąć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Z klasą się trzeba urodzić
Lekko nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2014, 13:52
xXD
Odpisz
5 lipca 2014, 16:47
@SzyszkaPL: Cóż za ambitny komentarz .
Odpisz
6 lipca 2014, 00:10
@Bilolus1: Po wnikliwej analizie tego komentarza śmiem twierdzić, iż jest on niedorzeczny.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2014, 13:06
@DawidThePlayer: Musisz poczuć jego przesłanie mości panie on ukazuje w jakże piękny sposób obrazek , przekazuje nam wiedzę o wielkiej ekspansji w kosmos .(to omówimy kiedy indziej) Otóż szyszka jest jak dla mnie naprawdę wielkim mózgowcem ponieważ ten ,,xX'' oznacza dobro rasy ludzkiej i ogólny rozwój populacji podczas którego zwierzęta cierpią a ,,D'' ma oznaczać wielki początek pomoc otyłym niedźwiedzią które wstydzą się swojej grubości ten komentarz pozwolił mi odkryć coś głębszego w sobie autorowi można powiedzieć tylko dziękuje.
Odpisz
6 lipca 2014, 16:28
@Bilolus1: Tak, w pełni się z tobą zgadzam przyjacielu. Ten komentarz otworzył mi oczy! Jakżem mógł uznać, iż jest niedorzeczny?!
Odpisz