Gram sobie w Dooma na iPodzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Nie idź!
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2018, 21:28
ro jest pewnie screen
Odpisz
31 maja 2017, 20:24
jak doom na bankomacie pójdzie
Odpisz
27 grudnia 2014, 14:53
ja tak grałem:D
Odpisz
8 lipca 2014, 16:35
Piękny iPod do złudzenia przypominający MP3
Odpisz
8 lipca 2014, 15:50
jak!!??
Odpisz
8 lipca 2014, 10:18
Doom? DOOM! Klasyka!
Odpisz
8 lipca 2014, 09:27
ALE JAK?!
Odpisz
7 lipca 2014, 20:57
Graj i się jaraj.
Odpisz
7 lipca 2014, 20:44
Ehe, powodzenia ze sterowaniem
Odpisz
7 lipca 2014, 20:07
@sectus: Musisz zainstalować rockbox
Odpisz
7 lipca 2014, 19:57
mam bić brawo czy co?
Odpisz
7 lipca 2014, 19:28
a tak btw to tez chcem
Odpisz
7 lipca 2014, 19:15
Nie wiem dlaczego ale jak przeczytałem Doom to pomyślałem o doktorze Doomie.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2014, 09:04
@AncalagonCzarny: z spidermana ? :D
Odpisz
8 lipca 2014, 09:22
@mati59: i Avengersów xD
Odpisz
8 lipca 2014, 09:54
@AncalagonCzarny: xD
Odpisz