Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie idź!
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2023, 17:37
chyba że to plik exe
Odpisz
29 grudnia 2023, 16:04
@Orzechowy: dla Linuxa jest od tego wine, uruchomi większość rzeczy
Odpisz
30 grudnia 2023, 19:11
@szyper2006: wine jest mega badziewne, duża część programów nie działa albo bardzo się glitchuje, więc lepiej nie liczyć na to że nienatywne programy będą chodzić.
Odpisz
2 stycznia 2024, 22:40
@PiesAndaluzyjski: wine emuluje jako win 7 więc trzeba sprawdzać czy program kompatybilny z win 7
Odpisz
28 grudnia 2023, 15:10
Linux to gówno
Odpisz
2 stycznia 2024, 22:24
@SonnyCrockett: bez linuxa nawet byś sobie nie poobrażał linuxa na jeji ponieważ na 90% jej serwery działają na linuxie. Podobnie jak twój router z którym się połączyłeś żeby to napisać i twój telefon z którego to napisałeś
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:36
@pletwa_sprawiedliwosci: z tym telefonem bym się zgodził, gdybym miał androida. iOS nie jest na linuxie
Odpisz
5 stycznia 2024, 22:38
@SonnyCrockett: no nie jest, ale więkzość telefonów jest jednak na linuxie. A iOS też jest systemem unixowym więc sposób działania jest podobny(chociaż nie taki sam bo w tym przypadku to mikrojądro a nie jądro monolityczne jak w linuxie.)
Ale i tak bez linuxa byś tego tu nie napisał, więc szacunku trochę
Odpisz
6 stycznia 2024, 00:25
@pletwa_sprawiedliwosci: Niech będzie, ale jako OS do codziennego użytku nadal uważam za gówno (chyba że jesteś informatykiem.)
Odpisz
6 stycznia 2024, 09:38
@SonnyCrockett: wszystko zależy od dystrybucji i środowiska graficznego. Do codziennego użytku dla normalnego użytkownika nadaje się mało dystrybucji, ale są i takie łatwiejsze od windy
Odpisz
28 grudnia 2023, 14:38
Raspberry PI: co?
Odpisz
28 grudnia 2023, 10:39
Ke? Ostatnio instalowałem sterowniki do drukarki z 2006 roku na macOS ( z prockiem m1), dla zainteresowanych - wybór drukarek na ten system jest mocno ograniczony dla nie wtajemniczonych, w zasadzie ogranicza się do drukarek wspierających AirPrint. Po prostu trzeba wiedzieć jak to zrobic, trochę więcej niż podstawowa umiejętność obsługi systemu i średnio zaawansowana znajomość wyszukiwarki Google. Jeżeli wiesz w co „kliknąć” to macOS bardzo przypomina w obsłudze linuksa.
Odpisz
28 grudnia 2023, 10:04
Poziomka nie
Odpisz
27 grudnia 2023, 15:13
Czekam na poziomke tbh
Odpisz
27 grudnia 2023, 16:33
Dobrychłopczyk~
Odpisz
27 grudnia 2023, 15:26
MacOs idk; Większość programów jest na Win więc tak; Z linuxem prawda o ile mamy na myśli jakieś proste unixowe programy. Więc ogółem raczej bez sensu.
Odpisz