memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 grudnia 2023, 23:55
Kto też wstaje rano tylko żeby jeszcze przez 3godziny poleżeć i pomażyć o własnym kraju?
Odpisz
30 grudnia 2023, 19:20
Ja jutro (w ostatni dzień roku, nie będę go marnować).
29 grudnia 2023, 20:39
Rel cały dzień grałem w New Vegas 🦾🦾
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2023, 23:55
Kto też wstaje rano tylko żeby jeszcze przez 3godziny poleżeć i pomażyć o własnym kraju?
Odpisz
30 grudnia 2023, 19:20
Ja jutro (w ostatni dzień roku, nie będę go marnować).
Odpisz
29 grudnia 2023, 20:39
Rel cały dzień grałem w New Vegas 🦾🦾
Odpisz