Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IMatiq

30 listopada 2020, 23:03

.

Avatar hanter013

15 lipca 2021, 09:39

@IMatiq: .

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

9 lipca 2014, 18:31

Dziś na Jeja dowiedziałem sie ze Messi należy do wyznawców koścoła Maradony (jesli to prawda)

Avatar ZawiszaMikolow

9 lipca 2014, 22:18

Avatar Dark123456

8 stycznia 2015, 19:08

Avatar xAnielicax

7 lipca 2014, 19:29

Gdziee team... Bardzo lubię Messiego ale Maradona był lepszy!

Avatar ZawiszaMikolow

7 lipca 2014, 20:09

@xAnielicax: Ale wiesz że tu chodzi o to, że Szpakowski przez przypadek nazwał w ostatnim meczu Messiego "Maradona" (3x)

Avatar xAnielicax

8 lipca 2014, 11:25

@ZawiszaMikolow: No wiem, nawet moja mama się z tego śmiała;D---ale sorki nie przeczytałam tego napisu u góry...

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2014, 15:57

Cała ta "ekipa" z TVP juz powinna być zwolniona, Szpak sie specjalnie myli, w studiu Gmoch rozrysowuje cały mecz, a Smuda opowiada jak było 30 lat temu. Najlepsza obecnie ekipa komentatorów to Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny.

Avatar SzyszkaPL

7 lipca 2014, 15:30

yyyy.... LOL

Avatar adamszu

7 lipca 2014, 15:17

nie jestem pewny czy tylko mnie to rozśmieszyło czy mało ludzi oglądało ten mecz...

Avatar dede123

7 lipca 2014, 13:19

pomylił się człowiek i co z tego? Mało jest osób które komentowały mecze Maradony i Messiego. Jestem ciekaw jak wy byście komentowali taki mecz wiedząc że słucha was około 3 mln ludzi.

Avatar ZawiszaMikolow

Edytowano - 7 lipca 2014, 13:24

@dede123: Ok, ja go za to nie karce. Ale ty nie masz prawa zabraniania mi poczucia humoru tym bardziej, że sam Szpakowski się z tego śmieje. Trochę dystansu do rzeczywistości czasami się przydaje.

Avatar chupacabra001

7 lipca 2014, 13:26

@ZawiszaMikolow: Dobrze gada, polać mu!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka