Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojo3200

15 lipca 2024, 23:22

Fail

Avatar karakan_z_dvpy

2 stycznia 2024, 08:20

Akurat właśnie ogrywam najlepsza grę wszech czasów polska gurom 🇵🇱🇲🇨🇮🇩🇵🇱🇮🇩🇵🇱🇲🇨🇵🇱🇲🇨🇵🇱🇮🇩🇮🇩najlepszy husaria Robert Lewandowski

Avatar TwojMlody

1 stycznia 2024, 01:04

O co cho?

Avatar JoexMama

1 stycznia 2024, 03:46

@TwojMlody: w wiedzminie 3 masz misje panie lasu. Jedna z tych pan jest wiedzma o imieniu przadka lub szepciucha niepamietam ktora musisz unicestwic zagrozenie wsi sztygary wtedy soltys da ci swoje ucho w ramach zaplaty pozniej ta wiedzma przylazi i bierze to ucho

Avatar TwojMlody

1 stycznia 2024, 16:09

@JoexMama: Dzięki

Avatar werenspawel

1 stycznia 2024, 04:10

Ja zobaczyłem Tea. To dobrze bo lubię herbatę. Najbardziej z miodem i sokiem malinowym.

Avatar welpa44

1 stycznia 2024, 02:16

Ears. Mam niedosłuch xD

Avatar kasia101112

1 stycznia 2024, 00:47

Osad. Oh nie... jaki osad? Nazębny? Toksyczny?

Avatar Figarus

31 grudnia 2023, 23:40

Tears.

Czyli nic się nie zmieni.

Avatar obeniksus

30 grudnia 2023, 15:47

Sad. Zajebiście, bo lubię jabłka, ale no idea skąd ten sad ma nagle wyrosnąć.

Avatar Ronan

30 grudnia 2023, 13:43

Co to ma znaczyć EAIYE

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 grudnia 2023, 11:05

Pain

Edit: właśnie zauważyłem, że jest 2 razy

Avatar
Hamczurk

30 grudnia 2023, 08:57

Rea, może być B)

Avatar IkarAviator

30 grudnia 2023, 06:32

Zobaczyłem LURE i miałem takie "meh, pewnie jest coś lepszego", a potem zobaczyłem DEBT i miałem "Lure brzmi świetnie haha, nie szukam dalej"

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2023, 06:37

@IkarAviator: Wygląda na to że będziesz bajtowany.... no cóż Jejaku bez zmian w życiu

Avatar IkarAviator

30 grudnia 2023, 08:43

Wolę myśleć, że zlure'uję sobie pieniążki i powodzenie w życiu

Avatar psts_

30 grudnia 2023, 07:04

To dziadostwo jest zrobione żeby widzieć DEBT, FAILURE i SAD

Avatar Kolo_killer

30 grudnia 2023, 07:26

@psts_: baza

Avatar piotrkacz

30 grudnia 2023, 07:52

@psts_: jeszcze PAIN

Avatar Kolo_killer

Edytowano - 30 grudnia 2023, 07:58

@piotrkacz: X
...R
......A
.........Y

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2023, 07:58

BTD brzmi jak plan, którego nie spełnię

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2023, 05:38

kurde najgorzej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nie zadzieraj z bobrami

To się nie może nie udać

Powodzenia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka