Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NiktWazny1

30 grudnia 2023, 14:50

gdzie ty normalna budowe w polsce znajdziesz

Avatar Qineff

3 stycznia 2024, 13:57

@NiktWazny1: Jak mój dziadek srac budował to było normalnie na chłopski rozóm. Może krzywy ale już 30 lat stoi.

Avatar Qineff

3 stycznia 2024, 13:55

Tak

Avatar Mijak

30 grudnia 2023, 10:48

I właśnie dlatego budowlańcy w tym kraju to taka zapijaczona patologia, a wszystko jest robione po terminie i byle jak. Bo wszędzie wpuszczają tylko poj***nych.

Avatar Necromancer

1 stycznia 2024, 10:54

@Mijak: Ej ale ty nie bierz wszystkich do jednego worka bo ja znam takich którzy zajebiście wykonują swoje robotę

Avatar Mijak

1 stycznia 2024, 10:59

@Necromancer: Może niektórzy są poj***ni w inny sposób, taki który nie wpływa negatywnie na ich pracę. Ale ogólnie ta zasada, żeby wpuszczać tylko poj***nych, działa zdecydowanie na niekorzyść.

Avatar Ronan

30 grudnia 2023, 13:39

"Dzień dobry, poproszę bilet na budowę"
"Normalny?"

Avatar BUMPYSIA

31 grudnia 2023, 17:46

@Ronan: ,,Budowa, budowa,
Budowa wjeżdża,
Auuu, auuuu,
Głowa w betoniarce''

Avatar
Hamczurk

30 grudnia 2023, 11:48

nie rozumiem czemu napisali budowy a nie budowlanych, gdzie sens

Avatar Mijak

30 grudnia 2023, 11:01

Teraz wszędzie na tych tabliczkach są napisy "nie dotyczy mieszkańców". Za moich czasów to było "nie dotyczy poj. mieszkańców". Może to dlatego wszyscy wtedy byli tacy poj**ni?
Jako dzieciak naprawdę myślałem, że właśnie to oznacza ten skrót i nie napisali całości, bo po prostu nie wypada.

Avatar wiedeni

30 grudnia 2023, 11:02

@Mijak: A co to niby ma oznaczać? Nie dotyczy pojedynku budowy??

W sumie to brzmi całkiem epicko

Avatar Mijak

30 grudnia 2023, 11:05

@wiedeni: To może dlatego wszyscy się wtedy kłócili z sąsiadami, bo mogli wjechać tylko jeśli będą się pojedynkować

Avatar Shrexbox

30 grudnia 2023, 10:55

YES

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mijak
Dodane przez: Mijak

Mało znany szczegół

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka