memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 stycznia 2024, 21:01
Dlaczego zawsze kiedy ktoś próbuje pokazać że polskie pączki są dobre wybiera zdjęcie dosłownie najmniej apetycznego pączka jaki istnieje?
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:43
Strasznie polskie te wasze pączki
2 stycznia 2024, 17:51
@rozwalgo: „Mnieysi stanowie pieką kreple, więtsi torty” Żywot człowieka poćciwego Mikołaj Rej. Kreple to staropolskie pączki.
2 stycznia 2024, 19:21
@polishplayer21: Kreple to także pączki po śląsku
2 stycznia 2024, 18:49
Donaty też dobre
2 stycznia 2024, 18:24
Obydwa tłuste gówna
2 stycznia 2024, 17:45
mniam takie tluste sa 🤤🤤🤤
31 grudnia 2023, 16:21
Donuty są droższe i mniej smaczne, a pączusie są robione z miłością
Edytowano - 31 grudnia 2023, 16:22
@wiedeni: Jak powiedziałeś o tym że pączki są ronione z miłością to od razu miałem w głowie ten obrazek.
31 grudnia 2023, 16:41
@wiedeni: w sumie ironiczne jest trochę że donuta jest właściwie mniej bo ma dziurę w środku a mimo to jest droższy od pączka którego jest więcej
31 grudnia 2023, 17:43
@Chleb_Z_Maslem: za jakość się płaci
Edytowano - 2 stycznia 2024, 12:43
@Komutor: raczej za wypychanie lokalnej kultury przez kulturę zachodnią, hamerykańską
31 grudnia 2023, 16:29
Oba są dobre
jest jeden taki bardzo smaczny donut którego wolę nawet od pączków jednak ogólnie pączki są lepsze
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2024, 21:01
Dlaczego zawsze kiedy ktoś próbuje pokazać że polskie pączki są dobre wybiera zdjęcie dosłownie najmniej apetycznego pączka jaki istnieje?
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:43
Strasznie polskie te wasze pączki
Odpisz
2 stycznia 2024, 17:51
@rozwalgo: „Mnieysi stanowie pieką kreple, więtsi torty” Żywot człowieka poćciwego Mikołaj Rej.
Kreple to staropolskie pączki.
Odpisz
2 stycznia 2024, 19:21
@polishplayer21: Kreple to także pączki po śląsku
Odpisz
2 stycznia 2024, 18:49
Donaty też dobre
Odpisz
2 stycznia 2024, 18:24
Obydwa tłuste gówna
Odpisz
2 stycznia 2024, 17:45
mniam takie tluste sa 🤤🤤🤤
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:21
Donuty są droższe i mniej smaczne, a pączusie są robione z miłością
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2023, 16:22
@wiedeni: Jak powiedziałeś o tym że pączki są ronione z miłością to od razu miałem w głowie ten obrazek.
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:41
@wiedeni: w sumie ironiczne jest trochę że donuta jest właściwie mniej bo ma dziurę w środku a mimo to jest droższy od pączka którego jest więcej
Odpisz
31 grudnia 2023, 17:43
@Chleb_Z_Maslem: za jakość się płaci
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2024, 12:43
@Komutor: raczej za wypychanie lokalnej kultury przez kulturę zachodnią, hamerykańską
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:29
Oba są dobre
Odpisz
31 grudnia 2023, 16:21
jest jeden taki bardzo smaczny donut którego wolę nawet od pączków jednak ogólnie pączki są lepsze
Odpisz