memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 lipca 2014, 14:40
I tak większość pamięta najbardziej warszawskie które było najgłupszym powstaniem. Po co pamiętać coś co nam się udało ?
Odpisz
11 lipca 2014, 15:53
@Mnich1: chyba nie udało ale komentarz mądry masz łapke w górę
11 lipca 2014, 18:01
Powstanie Wielkopolskie nam się udało, źle zrozumiałem Mnicha.
14 grudnia 2014, 17:20
@Mnich1: Jednak nadal było bardzo ważne w losach II wojny światowej w Polsce.
27 lipca 2021, 02:10
@Mnich1: O kurde znowu cię znalazłem
12 lipca 2016, 16:36
tak... ja to mam głowie Pamietam
27 czerwca 2016, 21:36
nasza szkoła podstawowa miała im. Powstańców Wielkopolskich... ja zawsze pamiętam
5 kwietnia 2015, 00:10
i kolejny chcę się takimi ,,MĄDROŚCIAMI,, a główną dostać -,-
11 lipca 2014, 12:55
Co z tego? to serwis rozrywkowy a nie podziemna TV....
9 sierpnia 2014, 14:38
@jacek1s: Takie informacje czasami się lepiej ogląda niż te " przereklamowane śmiechy ".
20 lipca 2014, 12:21
Ja pamiętam o nim.
11 lipca 2014, 15:23
sorry ale ja się bardziej znam na 2 wojnie światowej
Nosz kurna ! Gdzie można kupić te medale ?
11 lipca 2014, 14:13
Czy pamiętasz te czasy kiedy litwa i my byliśmy silnym i tolerancyjnym państwem? To smutne że szlachta nas zgubiła.
11 lipca 2014, 13:46
Właśnie. Wszyscy "Patrioci", którzy gówno o historii wiedzą tylko Warszawskie znają.
6 lipca 2014, 13:09
A Powstanie Śląskie (podajże) jedyne wygrane ?
6 lipca 2014, 13:28
@Bilolus1: Wielkopolskie jest jedynym wygranym, a śląskich były 3.
6 lipca 2014, 14:48
@alfonsinio: Pomyliłem się nwm ojciec mnie wprowadził w błąd kiedyś i tak mi się zapamiętało dzięki za poprawkę .
11 lipca 2014, 12:04
@Bilolus1: Nie ta wojna.
11 lipca 2014, 12:12
@alfonsinio: Były dwa wygrane powstania, oba Wielkopolskie.
11 lipca 2014, 13:24
@alfonsinio: -Dlaczego poznańscy powstańcy nie zajęli dworca kolejowego? -Bo Niemcy wykupili wszystkie peronówki.
11 lipca 2014, 13:19
Nie jestem patriotą ale to jest wiedza na poziomie podstawówki :-D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 lipca 2014, 14:40
I tak większość pamięta najbardziej warszawskie które było najgłupszym powstaniem. Po co pamiętać coś co nam się udało ?
Odpisz
11 lipca 2014, 15:53
@Mnich1: chyba nie udało ale komentarz mądry masz łapke w górę
Odpisz
11 lipca 2014, 18:01
Powstanie Wielkopolskie nam się udało, źle zrozumiałem Mnicha.
Odpisz
14 grudnia 2014, 17:20
@Mnich1: Jednak nadal było bardzo ważne w losach II wojny światowej w Polsce.
Odpisz
27 lipca 2021, 02:10
@Mnich1: O kurde znowu cię znalazłem
Odpisz
12 lipca 2016, 16:36
tak... ja to mam głowie Pamietam
Odpisz
27 czerwca 2016, 21:36
nasza szkoła podstawowa miała im. Powstańców Wielkopolskich... ja zawsze pamiętam
Odpisz
5 kwietnia 2015, 00:10
i kolejny chcę się takimi ,,MĄDROŚCIAMI,, a główną dostać -,-
Odpisz
11 lipca 2014, 12:55
Co z tego? to serwis rozrywkowy a nie podziemna TV....
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:38
@jacek1s: Takie informacje czasami się lepiej ogląda niż te " przereklamowane śmiechy ".
Odpisz
20 lipca 2014, 12:21
Ja pamiętam o nim.
Odpisz
11 lipca 2014, 15:23
sorry ale ja się bardziej znam na 2 wojnie światowej
Odpisz
11 lipca 2014, 15:23
Nosz kurna ! Gdzie można kupić te medale ?
Odpisz
11 lipca 2014, 14:13
Czy pamiętasz te czasy kiedy litwa i my byliśmy silnym i tolerancyjnym państwem? To smutne że szlachta nas zgubiła.
Odpisz
11 lipca 2014, 13:46
Właśnie. Wszyscy "Patrioci", którzy gówno o historii wiedzą tylko Warszawskie znają.
Odpisz
6 lipca 2014, 13:09
A Powstanie Śląskie (podajże) jedyne wygrane ?
Odpisz
6 lipca 2014, 13:28
@Bilolus1: Wielkopolskie jest jedynym wygranym, a śląskich były 3.
Odpisz
6 lipca 2014, 14:48
@alfonsinio: Pomyliłem się nwm ojciec mnie wprowadził w błąd kiedyś i tak mi się zapamiętało dzięki za poprawkę .
Odpisz
11 lipca 2014, 12:04
@Bilolus1: Nie ta wojna.
Odpisz
11 lipca 2014, 12:12
@alfonsinio: Były dwa wygrane powstania, oba Wielkopolskie.
Odpisz
11 lipca 2014, 13:24
@alfonsinio: -Dlaczego poznańscy powstańcy nie zajęli dworca kolejowego?
-Bo Niemcy wykupili wszystkie peronówki.
Odpisz
11 lipca 2014, 13:19
Nie jestem patriotą ale to jest wiedza na poziomie podstawówki :-D
Odpisz